Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykle rozjaśniacz na odrosty, a potem farbą na całe. Drobne niedociągnięcia, bo mamę ręką boli.

 

Obrazki jakieś wrzucę, ale teraz z fona piszę. Zdjęcia zakłamują kolory.

 

Zaszłam do fryzjera na samą grzywkę, w pięć minut na sucho mnie zrobiła. Mam potem jeszcze konferencję, więc zbieram siły na łóżku, mam obiad i kreskówki.

 

Platek rozy, to jutro masz po sprawie i trochę stresu zejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, cieszy mnie to, że masz energię. ( i omlecik w brzuchu, mniam... ;) ) U mnie nie żeby zaraz dzień modelowy, ale nie narzekam.

 

acherontia-styx, No widzisz Kochana jakie plusy. :great: Ja chciałam zapisać się do okulisty, to usłyszałam sierpień... :shock:

 

platek rozy, Wiesz, że trzymamy tu kciuki za Twoje wyniki. Bądź dobrej myśli.

Pewnie, że jedź autkiem, nie ma co się katować skoro świt, jeszcze w taką zimnicę.

 

 

Ja po pracy pójdę z psem, zrobię obiadek i jak się zmobilizuję wyskoczę do papierniczego, bo potrzebuje białego długopisu żelowego. Zobaczę, czy mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylamw Biedrze , w aptece , w Rossku i nawet do Lidla zajrzalam.

A teraz pozamawialam sobie ksiazki w bibliotece i zjadlam obiad.

Ide zaraz cos poczytac ale wczesniej rozwiesze pranie.

 

kosmostrada, cyklopka staram sie myslec ze wyniki beda dobre :) Dziekuje :********

 

kosmostrada do czego bialy zelik? Do Twojego projektu????

 

Ja zas kolorowalam troszke .Wciagnelo mnie to :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowo :D wszystkich miłych bywalców na spamowej!!!

 

Dzisiaj i ja mam gorszy dzień. Ból głowy rzadko miewam, a dzisiaj od rana mnie męczy...

To za sprawą wysokiego ciśnienia i słońca, które źle na mnie wpływają. Wiem, jestem w mniejszości-lubię śnieg, mróz i pochmurną pogodę. Dzisiejsza mnie rozdrażniła, bez kawy byłam na zbyt wysokich obrotach. Taka natura...

 

Moje objawy nerwicowe jakby znacznie osłabły, co nie znaczy, że w ogóle ich nie mam. Lęki są, ale pod kontrolą, zawroty głowy również, ale oddychanie przeponowe mi bardzo pomaga. Innych symptomów też nie brakuje, jednak to moi starzy znajomi, dlatego poddają się pacyfikacji :D

 

Jestem w innym miejscu po prostu, skupiona na sprawach, które wymagają ode mnie zaangażowania, więc inne, mniej ważne drzemią gdzieś :D

 

Pomelo jest pyszne, pomocne w przemianie materii, więc warto polubić ten owoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, będzie git :smile: jedno zmartwienie z głowy mniej ;) notabene, długo trzymali Ci te szwy :shock: normalnie się ściąga po 7-10 dniach, z pleców tylko po ok 14.

 

A ja mojego kardiologa jutro oficjalnie uduszę :evil: przepisał mi dziad lek, którego nie ma w aptece, ani w hurtowniach :evil: obleciałam pół miasta i w końcu znalazłam w jednej aptece, ale tylko jedno opakowanie. Pani powiedziała, że drugie mi sprowadzi, ale nie wie na kiedy skoro nie ma w hurtowni :bezradny:

jak nadal będą takie braki to trza będzie poprosić oddziałową, żeby mi go ściągnęła przez szpital :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam w empiku, posnułam się po h&mie, nic nie kupiłam, ale sobie poprzymierzałam ciuchy. :D

U mnie prószy śnieżek, malowniczo, ale od razu się roztapia.

Właśnie pożarłam grejfruta sweet, a dojrzewa mi kaki. To tak a propos owoców. ;)

 

platek rozy, si, do moich bazgrołów nabyłam. Przy okazji różową farbkę, a co tam... ;) Chyba zamówię sobie od mensza pod choinkę różne fajne farbki i blok... :105:

Fajnie pobawić się kolorami, odpręża nie?

 

Zosia_89, wynika z tego, że się nie wychorowałaś. :nono: Ściskam mocno i kuruj się tym razem porządnie Kochana!

 

acherontia-styx, dobrze że masz opcję sprowadzenia. Mi kiedyś też pani w aptece zrobiła wielkie oczy, jak zobaczyła receptę i koopa, musiałam dygać z powrotem do lekarza na drugi koniec Trójmiasta po coś innego.

 

misty-eyed, Hej Kochana! Potwierdzasz moją teorię, że trzeba się w coś mocno zaangażować, porządnie zająć głowę, a nasze dolegliwości słabną.

 

Idę dzwonić do mojej przyjaciółki, bo dziś imieniny Katarzyny. Mamy tu jakąś żeby pożyczyć? Była Infinity, ale rzadko wpada. Jak nas czytasz Kasiu, to wszystkiego najlepszego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowa pora ;)

Na obiad byl kapusniak :105: a teraz naszlo mnie na slimaczki z ciasta francuskiego z nadzieniem pizzowym...pierwszy raz robilam - pychota !!!!

 

kosmostrada, ja nie lubie przymierzac ciuchow :hide:

 

Zosia_89, tak jak kosmo napisala...nie wychorowalas sie

 

 

misty-eyed, :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buziolki wszystkim! :papa:

 

Na konferencji mało nie zezgonowałam z nudów, po czym nie byłam w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy idę na szkolenie z czegoś, co w zasadzie na studiach miałam i na co dzień robie :shock: Potem dopiero się dowiedziałam, że ileś osób muszą skierować na szkolenia i mogę sobie wybrać. To wpisałam się na coś z dyscypliny w grupie i z rozwijania kreatywności podczas nauki języka. Ale i tak czuję, że wylecę z tej roboty za szeroko pojęty nieogar, głównie nie rozumienie co się do mnie mówi. :hide:

 

W niedzielę idę na bal :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miło być pachnącym piżamowcem... ;)

 

Sigrun, Ja się czaję na nowy sweter, bo już mnie znudziły te, które posiadam i muszę poprzymierzać, żeby stwierdzić - boszsz jaka jestem pienkna w tym swetrze... :D

 

JERZY62, Bo lęk nie musi być konkretny, nie musi być fobią, może objawiać się czysto fizycznie u Ciebie np. napięciami, u innych zawrotami, czy sensacjami żołądkowymi.

 

Little Red Fox, A czemu piracik dziś w przywitaniu? ;)

 

cyklopka, Jaki bal, opowiadaj! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnej nocki życzę !!!!

Postaram się wcześniej zasnąć, bo jestem zmęczona dwudniowym /dwunocnym właściwie/ niespaniem.

Już po spacerku, strój nocny mam na sobie, za chwilę wszystkie media wyłączam i pierwsze podejście!!!

Papa, do jutra Kochani:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochani:*******

Ja wlasnie wrocilam ze szpitala .

Szwy zdjete , wynik histo odebrany ---- nowotwor zlosliwy miejscowo .Wizyta kontrolna za trzy miesiace . Od grudnia praca i oby to byl poczatek powrotu do "normalnosci". Uffff. Dziekuje Wszystkim za kciuki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

A ja po wizycie u lekarza, właśnie piję sobie pyszną kawkę przed wyjściem do pracy.

Moja nfztowska lekarka jest też terapeutą, dziś miała ewidentnie dobry dzień ( przyłapałam ją jak weszłam do gabinetu relaksującą się z nogami na biurku :D ) i trochę pogadałyśmy nie tylko o lekach i dała mi do myślenia. Moją małą daweczkę biorę dalej, nie chcę jeszcze odstawiać, bo jednak się bojam, trochę za dużo jeszcze tych różnych jazd. Następna wizyta w marcu, wtedy zobaczymy.

 

cyklopka, O to będzie się działo. :great:

 

platek rozy, Wspaniale Kochana!!! Widzisz jaką los daje Ci cały czas lekcję - że nie ma co wpadać w lęki, doły, wkręcać sobie filmy, bo docelowo wszystko się układa! No to teraz pierś do przodu i na podbój świata. :D

A jak blizna wygląda? Smarujesz czymś ?

 

Zajrzę do Was na pewno z pracy, bo nie mam dziś za wiele roboty. Miłego dnia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×