Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukrainka- co o tym myśleć


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

Hans, a jak jest ze Wschodniej to na ktora część ciała byś zwracał uwagę??

 

Na biust, nogi, twarz i tyłek.

 

khaleesi, tacy jak się zalęgną, to już dom przepadł.

tyłek i twarz ma 1-szej klasy, cycki to chyba nie za duże ale w sumie to grubo ubrana była raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież carlos nie ma wypisane na czole "siema, dawno nie ruchałem!". Istnieje zawsze prawdopodobieństwo, że dziołcha sie faktycznie zauroczyła. :P

takie rzeczy tylko w harlequinach :lol:

wątpliwe i to bardzo

Nie ma wypisane tyle, ze Carlos możliwe, że zacznie myslec w pewnym momencie główką a nie głową :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, kuźwa! carlosbueno, przecież nikt Ci się nie każe żenić. Masz trochę wolnego czasu teraz, poużywaj sobie, poprzytulaj się, spędź miło czas. Przecież to się pochlastać można, analizy szczegółowe, a tu chodzi tylko o spotkanie kobiety z mężczyzną. :roll: Co za różnica, czy to imigrant-uchodźca, czy imigrant finansowy.

 

A w ogóle, to istnieje takie słowo jak "nie" - można go użyć, gdy np. ktoś niepożądany oświadczy się nam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, kuźwa! carlosbueno, przecież nikt Ci się nie każe żenić. Masz trochę wolnego czasu teraz, poużywaj sobie, poprzytulaj się, spędź miło czas. Przecież to się pochlastać można, analizy szczegółowe, a tu chodzi tylko o spotkanie kobiety z mężczyzną. :roll: Co za różnica, czy to imigrant-uchodźca, czy imigrant finansowy.

 

A w ogóle, to istnieje takie słowo jak "nie" - można go użyć, gdy np. ktoś niepożądany oświadczy się nam.

już 5 stron zapisane a do spotkania jeszcze nie doszło ot cały ja. No ale nie ma co się spinać co będzie to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, ale dla Carlosa to jak cud jest bo panna się nim zainteresowała na dodatek druga z dzieckiem ale to dla Carlosa mało istotne grunt, ze są :lol: znaczy z loicznego punktu widzenia to żadna atrakcja w koncu ukrainki lecą na każdego polaka a babka z dzieckiem to tez nie każdy facet chce więc no nie wiem temat o ukraince to na ukraince sie skupiamy. Dla mnie to Carlos winien sobie jakąs studentke z Polski przygruchać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, tu masz klucz

Niedawno rozstała się z chłopakiem i ma wizę na 6 miesięcy czyli za 5 będzie musiała wracać na Ukrainę.

czyli dziewczyna kuje żelazo bo do 5 miesięcy musi dorwać męża ;) a potem pewnie rozwód i Ty z depresją z kolejnym tematem na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, tu masz klucz
Niedawno rozstała się z chłopakiem i ma wizę na 6 miesięcy czyli za 5 będzie musiała wracać na Ukrainę.

czyli dziewczyna kuje żelazo bo do 5 miesięcy musi dorwać męża ;) a potem pewnie rozwód i Ty z depresją z kolejnym tematem na forum

ale se przynajmniej "podupcze" młode ciało :mrgreen: a może ona by chciała bez seksu do ślubu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę mnie wkurzyło to jej gadanie o ślubie i dzieciach która polska 21 latka marzy o szybkim wyjściu za mąż i 5-tce dzieci no ale może na Ukrainie jest inaczej.
Pewnie próbuje się zareklamować w Twoich oczach jako "prawdziwa kobieta" - marząca o ognisku domowym i gromadce pociech ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę mnie wkurzyło to jej gadanie o ślubie i dzieciach która polska 21 latka marzy o szybkim wyjściu za mąż i 5-tce dzieci no ale może na Ukrainie jest inaczej.
Pewnie próbuje się zareklamować w Twoich oczach jako "prawdziwa kobieta" - marząca o ognisku domowym i gromadce pociech ;)
ale nie wie że to mnie raczej drażni. Zobaczymy jak będzie ale ta jej nachalność jest zastanawiająca i ciągle do mnie mówi że nie mam być tak nieśmiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×