Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

O kurczę Purpurowy, nie pij takich rzeczy! Nie niszcz swojej wątroby! :(

Masakra!

 

 

Mam pytanie do Was, czy ktoś ma doświadczenia z lekiem Zoloft? Wiem że to SSRI i oczywiście wątków o tym jest multum ale nie chcę przekopywać forum a może ktoś z Was coś mi na ten temat powie? Jaki jest na początku, czy pomaga potem, jak działa? Może być na PW.

Bratu przepisali dzisiaj. Jestem taka szczęśliwa, był u psychologa znowu, już normalnie gadali, brat nawet ma humorek (albo mi ściemnia przez telefon), w każdym razie jest pod opieką :) Ale się cieszę! ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Was, czy ktoś ma doświadczenia z lekiem Zoloft? Wiem że to SSRI i oczywiście wątków o tym jest multum ale nie chcę przekopywać forum a może ktoś z Was coś mi na ten temat powie? Jaki jest na początku, czy pomaga potem, jak działa? Może być na PW.

No ja to brałem przez jakiś czas i szczerze powiedziawszy to wcale nie pomogło. Ale tym się nie kieruj, bo na każdego leki działają inaczej. Jednemu pomogą, a innemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, swetrosukienki na jesień.

 

mirunia, rajstopki albo za duże, albo za małe, na pewno słabo naciągnięte. Normalnie ubrań, butów nie niszczę, ale rajstopy targam na potęgę.

 

platek rozy, myślę, że mam bardzo odpowiedzialną pracę, nieproporcjonalnie do mojego nieogaru.

 

Mam herbatkę ziołową na wyciszenie, czarna kotka mi się na nią ślini, bo waleriana. Przewąchany ćpun :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×