Skocz do zawartości
Nerwica.com

Weekend'owy wątek prywatkowo - reflexyjny , zapraszam ..


VTEC

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje się, że tego piwa nie można spotkać w każdym mieście. Wygląda dość charakterystycznie, a pomimo to jakoś nie rzuciło mi się nigdy w oczy... Czy to produkt tylko i wyłącznie lokalny??? Jasne, ognia! :smile:, chociaż jest jeszcze trochę wcześnie, jak dla mnie... Dziwny przypadek, z tym twoim psem, aczkolwiek słyszałem już podobne historie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pies też nie jest wcale taki duży, właściwie to suka... Z dużymi psami są problemy. Szybciej się starzeją, mają swoje specyficzne schorzenia i ogólnie trudno jest zapewnić im właściwą opiekę, kiedy są już w kiepskiej kondycji... Wiem to z własnego doświadczenia. Wynoszenie dużego psa na dwór na rękach to naprawdę nic przyjemnego, próbujesz pomóc zwierzęciu jak tylko możesz, ale w pewnym momencie po prostu musisz się poddać...

Ciechan jest w Wawie-mam na to naoczny dowód w postaci trzech butelczyn stojących na widoku. Może to jakaś mazowiecka zmowa?

Ha! Mam cię! Pani spod wanny :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litości! :lol: Nie jestem w zmowie wrogiej korporacji, przysięgam!

Wierzę, wierzę, chodziło mi głównie o tę zakamuflowaną miejscowość :D.

Więc jak to jest z tym piciem w twoim przypadku :smile:? Trochę dużo tych powodów, choć nie muszę szukać zbyt głęboko, aby znaleźć mnóstwo własnych... Poza tym preferowany sposób spożywania alkoholu też o czymś świadczy :smile:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... Można by ten wątek pociągnąć, ale pytanie czy forum jest do tego odpowiednim miejscem :?. Zawsze pisząc w tym temacie zastanawiam się, jak daleko wolno mi się posunąć... Prawdę powiedziawszy nie chcę dawać złego przykładu ludziom, którzy oprócz tego, że często jeszcze młodzi, z zalecenia lekarza powinni trzymać się od wszelkich używek z daleka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym spożywaniem napojów wysokokalorycznych w dużych ilościach to bym nie przesadzał, aczkolwiek od czasu do czasu jest to jak najbardziej wskazane. Niejednokrotnie już w przeszłości zdarzało mi się dzięki temu wyjść z niezłego doła. Dlatego wkurza mnie niekiedy okrutnie ta uwarunkowana chorobą niemożność pozwolenia sobie na całkowity spontan i rozpatrywanie udziału w każdej z imprez pod kątem zaleceń lekarskich... Ale, ale... Do weekendu jeszcze jeden dzień :smile:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeech, w ten weekend będę chyba odpoczywać, idę na wystawę, na kawę i trochę się ponudzę. I unikam napojów wyskokowych.

 

Ale w przyszły.......... oj będzie gorąco :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja udaję się na koncert legendy nowojorskiego undergroundowego rapu -producenta Pete'a Rocka. Na dwa dni zagęszczam włosy, uczerniam skóre, wybielam dłonie, powiększam nos i... :mrgreen:

 

 

 

Na szczęście nie muszę zębów wybielać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że gdzieś przepadłaś bez wieści, albo spotkałaś znajomych, którzy podobno cię nie lubią i uderzyliście na miasto ;). Chyba daleko masz do tej Żabki? ...Ajerkoniak? Dużo chyba tego wypić się nie da, ale jeśli ktoś lubi dlaczego nie :smile:.

W grę w pchełki :mrgreen:

Akurat tę grę w dzisiejszych czasach raczej mało kto pamięta, tak przynajmniej sądziłem :?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piję piwo zmieszane z colą. Dostałam dzisiaj reprymende za brak kolorowych przekładek w materiałach, które tworzyłam przez cały tydzień. Żadnych uwag do treści merytorycznej, ale brak przekładek kolorowych jest najważniejszy, no ja pierdziu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polina, nie bardzo wiem, co rozumieć przez określenie "strasznie stara" w twoim przypadku??? Sam również młody się już nie czuję chociaż ludzie z mojego otoczenia usilnie wmawiają mi, że nie powinienem myśleć w ten sposób...

Do cmentarza podobnie jak ty nie mam wcale tak daleko :smile:. Mijam go zazwyczaj kiedy idę z psem do lasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Polinę coś jakby wcięło, a miało być tak wesoło... W sumie, jak dla mnie wesoło być nie musi, ale kolejnego weekendu w samotności też nie chcę spędzać... Są niby znajomi itd, jednak z biegiem czasu te kontakty stały się strasznie przewidywalne i na wszelkiego rodzaju imprezach bywam ostatnio już chyba tylko z grzeczności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, niby są znajomi, tylko jak się ma antyludziowy klimat, to jak to przemóc? Ostatnio jak zobaczyłam tłum ludzi w clubie to powiedziałam tylko do moich towarzyszy "muszę natychmiast stąd wyjść"... Paranoja jakaś, nie?

 

Ale teraz, jak siedzę w domu, to się na siebie wkurzam, że siedzę na forum, zamiast być gdzieś i z kimś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju imprezy odbywające się na mieście, już dawno dałem sobie z tym spokój... -Ostatni koncert jaki zaliczyłem miał miejsce pod koniec 2006 roku, czyli już całkiem odległe czasy:) Aktualnie zdarza się jeszcze, że ludzie dzwonią do mnie z propozycjami wyjścia na zewnątrz, ale jak tak dalej pójdzie chyba niebawem im to przejdzie:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, wiem jak to jest. Ja się czasem daję skusić i 1 raz na 10 udaje mi się totalnie zapomnieć w zabawie. Ale do tego muszę mieć odpowiedni skład osobowy ze sobą.

Często jednak wymyślam różnego rodzaju wymówki, żeby nie iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×