Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?


Rekomendowane odpowiedzi

zima, no jest pulchna trochę ale do twarzy jej z tym no i ma jednocześnie sportową sylwetkę bo to jest trenerka personalna jak chcesz wiedzieć :]

 

a Ta ma fantastycznie umięsnione ciało :105:

archetyp kobiety wojowniczki :105:

 

Ta pani na 100% przyjmuje testosteron! Prawda to znana w środowisku osób zajmujących się kulturystyką (u kobiet bikini fitness etc). Taka rzeźba u kobiety nie jest wykonalna naturalnie niestety. Nawet mimo ogromu pracy. Dlatego panie o takich ciałach często muszą mieć sztuczny biust, bo przy przyjmowaniu testosteronu i wysuszaniu się do takiej figury traci się cycki (zyskuje się za to piękną szczęke!) :great: Taka teraz moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, a ta koleżanka Magda :?:

Nie chcę ona nawet słyszeć o seksie.

O seksie w ogóle, czy o seksie z Tobą?

 

Ostatnio zeznawałeś, że nie chce słyszeć o związku.

Czyżbyś używał tych słów zamiennie?

A wiesz,że tego nie wiem.Czy tylko ze mną,czy w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładna kobieca buzia + super wysportowane ciało = jej na pewno nikt nie zdradza :]

Mnie się nie podoba akurat. Zresztą ładna buzia czy wysportowane ciało nie są chyba wyznacznikami szczęścia i braku zdrady. Miałem narzeczoną w typie miss Polski i dobrze wiem, że to naprawdę nic nie znaczy jak we łbie ma pusto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki temu że kobieta głupia, samemu można się dowartościować i poczuć mądrym.

To nie jest najlepszy sposób na dowartościowanie. Osobiście wolę jak mnie dowartościowuje kobieta inteligentna. Przynajmniej ma to jakąś wagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie głupia kobieta to typ mentalnej blondynki. Taka z którą nie można o niczym sensownym pogadać, bo poza ciuchami, makijażem, drogimi prezentami nic jej nie interesuje i jedyne co można z nią robić to seks właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, a widziałeś kiedyś sportsmenki z byłego bloku wschodniego (np. z NRD)? <3 Myślę, że to byłby Twój typ! ;) Nieco pulchne od retencji wody w organizmie, ładnie zbudowane, mimo gęstego owłosienia na twarzy (ale golą się!). No taka pochwała kobiecości jetodikowej. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oaza, chłopie zastanów sie co piszesz, ja wiem jak wyglądają kulturystki nabuzowane testosteronem, męskie głosy, męskie twarze, a ona ma ładną buzię i normalny kobiecy głos :]

 

Bzdury i stereotypy, ale nie ma sensu wchodzić w dyskusję z kimś kto temat zna a redtube oraz zdjęć i filmików w internecie. :great: Podobnie jak w kwestii predyspozycji :uklon:

 

Nie ma sensu dyskutować z forumowymi teoretykami, więc... niech będzie że masz rację! Peace and love. :great:

 

 

Btw. jestem kobietą :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, no taka prawda. Najczęściej takie "Larissy", krytykują "prawdziwi" faceci, którzy sami nie mają się czym pochwalić...ew tak bardzo zakompleksieni, że nawet gdy sami wyglądają jak "Schwarzenegger" , to taką kobietę "z mięśniami" i tak postrzegają w kategoriach zagrożenia dla ich męskości. :]

Myślisz, że taki bonsai, to się może kratą na brzuchu popisać? chyba jak se ją tam namaluje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×