Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

z komentarzy pod filmwebem: Uprzedzam, że ukazana tutaj brutalność więzienna to nie bajeczka jak w "Shawshank"

hmm, nie chce sobie dodatkowo masakrować psychiki...

 

puszczam teledysk:

Dżolka może jak usłyszy melancholijne dźwięki to się zjawi bo ostatnio w melancholijnym nastroju jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy dżolka to ja, ale właśnie pisałam posta z zapytaniem, bo jestem strasznie wkurwiona. czemu wszystko kręci się i sprowadza do wyglądu chłopacy? i czemu tak mnie to wkurwia, skoro to jedyny obowiązujący porządek rzeczy? pewnie dlatego, że mam inaczej, długo nie ujadę na tym idealizmie, bo ludzie to szmaty, a w oknach są kraty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbow, ooooo witanko :))

doberze chociaż, że my tu o wyglądzie nie gadamy, liczą się dobre multimedia i procenty.

wszystko sprowadza się do wyglądu bo jak ktoś trafnie skomentował erotyka jest wszędzie tylko nie w sypialniach ;) swoją drogą taka kultura elastyczności jakiejś dziwnej nastała, liczy się powierzchnia, wartości są negowane, fundamenty negowane, kojarzą się z fanatyzmem, ludzie nawet jak pisze Terry Eagleton, nie lubią tych którzy mocno w coś wierzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bez osłonki filozoficznej to sam kurna nie wiem :bezradny: dla mnie wygląd ma znaczenie, ale w relacji koleżeńskiej to wręcz przeszkadza bo peszy, o tak powiem :)

 

a czemu pytasz Dżolka? w realu chcesz pogadać z chłopakami a oni tylko sprośne aluzje walą czy co Cię tak zdenerwowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×