Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

NN4V, haha widzę, że Twój urwis, podobnie jak moje, podgryza ręce :mrgreen:

Na szczęście jest dość delikatny. Do 12 tyg. był z matka i rodzeństwem, wiec go zsocjalizowano nalezycie. ;)

 

Leoś z mamusią i braćmi. (Ten z prawej).

 

[videoyoutube=Cti-IHwtPaI][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem kociara, koty sa swietne :mrgreen: Aktualnie mam 2 kota (poprzedni umarł w wieku lat 16)-kocura długowłosego (włosy od 4 cm do 8 cm). Jest ogromny, ale jest takim słodziastym przytulakiem :105: Ma 6 lat i jest nadal zeswirowany, potrafi uwiesić się na lampie pod suftem :) :P dlatego mamy zainstalowane lampy podsufitowe głownie. Firanek tez nie mamy bo jak skakał to urywał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, nie masz problemów z sierścią?

 

Moje koty są krótkowłose jednak ich sierść doprowadza czasem mnie do rozpaczy, a bardziej raczej mojego faceta

 

troche jest bo kot jest w 80% biały, ale odkąd kupiłam odkurzacz Karcher jest ok, zbiera to i spokoj. Oczywiscie trzeba tym pojezdzic jakies 3 x w tygodniu ale sie sprawdza, zasysa jak trzeba. Dla kotów tez sa furminatory np małe rozmiar s, ale moj kocur wazy blisko 9 kg wiec jak go czesałąm tym a on tego nie lubi to sie wyrywał, wiec nie bede zwierzaka meczyc. Teraz czesze go zwykła szczotka i zbieram kudły karcherem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, moje kocurki również są młode (mają zaledwie ponad rok)

Leoś to kot z Twojego awatara?

Nie. Na avatarze jest Olek. Odszedł rok temu.

 

Biała sierśc do rozpaczy doprowadza odwiedzające mnie dziewczyny w czarnych spódniczkach i pończoszkach. :lol:

Szczególnie, że kot natychmiast kładzie się na takiej spódnicze leżacej odłogiem. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkąd kupiłam odkurzacz Karcher jest ok

 

również chciałam kupić odkurzacz karcher, który uważam za najlepszy

 

mój facet jednak uparł się na inny, który co prawda nie jest zły ale podejrzewam, że karcher byłby lepszy...

 

U mnie czasem nawet zaraz po odkurzaniu widzę nowe kłaki, akurat jest taka pora, że ciągle linieją, więc jest to trochę syzyfowa praca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Na avatarze jest Olek. Odszedł rok temu.

 

Czyżby aktualne umaszczenie kota jest efektem sentymentu do poprzedniego kota?

 

Skądś to znam...

 

Moje koty są czarne ale również ją wszędzie widać, na czarnych rzeczach niestety się nie kamufluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, moje kocurki również są młode (mają zaledwie ponad rok)

Leoś to kot z Twojego awatara?

Nie. Na avatarze jest Olek. Odszedł rok temu.

 

Biała sierśc do rozpaczy doprowadza odwiedzające mnie dziewczyny w czarnych spódniczkach i pończoszkach. :lol:

Szczególnie, że kot natychmiast kładzie się na takiej spódnicze leżacej odłogiem. :twisted:

:oops:

 

to fakt, dlatego ja nie mam zadnych czarnych ciuchów w domu. Kiedys to czekałam na ksiedza po koledzie, wysprzatałam cały salon, a kot mi sie polozyl na fotelu a ja mysle dobra to posadze ksiedza na drugim i przyszedł w tej czarnej sutannie, usiadł na tym fotelu gdzie kot lezał, a ja mowie prosze na ten drugi, a ten ze mu wygodnie :hide: A ja :oops: i jak wyszedł to cała sutanne z tyłu miał w białych wlosach... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkąd kupiłam odkurzacz Karcher jest ok

 

również chciałam kupić odkurzacz karcher, który uważam za najlepszy

 

mój facet jednak uparł się na inny, który co prawda nie jest zły ale podejrzewam, że karcher byłby lepszy...

 

U mnie czasem nawet zaraz po odkurzaniu widzę nowe kłaki, akurat jest taka pora, że ciągle linieją, więc jest to trochę syzyfowa praca

 

ja jeszcze mam takie szczoty na klej i tym sie czyszcze, przed wyjsciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na ubraniach raczej tej sierści tak nie widać

Chyba nie noszę takich "czepliwych" ubrań

 

Tą sierść raczej widać w mieszkaniu, lata w powietrzu i osiada się na meblach czy podłodze

Podejrzewam, że gdyby sprawdzić worek od odkurzacza to byłby zapchany w 90% sierścią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na ubraniach raczej tej sierści tak nie widać

Chyba nie noszę takich "czepliwych" ubrań

 

Tą sierść raczej widać w mieszkaniu, lata w powietrzu i osiada się na meblach czy podłodze

Podejrzewam, że gdyby sprawdzić worek od odkurzacza to byłby zapchany w 90% sierścią

takie zycie z kotami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×