Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :papa:

Wróciłam z zakupów, wypiję kawkę, zrobię sałatkę i albo zabiore się za magisterkę (wskazane), albo poczytam książkę ;)

cyklopka, fajne zdjęcie :yeah: a o płyty pewnie, że się upominaj do skutku :twisted:

mirunia, ja wczoraj miałam taki dzień, że zasypiałam na siedząco, nie wiem czy to wina ciśnienia czy czego, ale wiele osób tak ma ostatnio.

PannaNatalia, a nie możesz się tak dogadać z T., żeby ona Cię informowała smsem chociażby o odwołanej sesji?

Ja wszelkie sprawy organizacyjne załatwiam bezpośrednio z T. w takiej właśnie formie omijając rejestrację i nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Właśnie poleżałam sobie z głową na biurku...Masakrycznie dzień mi się rozpoczął, wzięłam rano połówkę afobamu, jedyny skutek jaki mam, to to że padam na pysk, tak mi się chce spać. Usiłowałam dziś przybić pieczątkę puszką z napojem witaminowym :) (jedyne co mnie usprawiedliwia - jedno i drugie okrągłe). Nawet doraźnie nie mam ratunku, nie kumam tych zachwytów nad benzo...:(

Chcę już do domu... :(

 

Widzę, że u Was różnie, tych śpiących zapraszam obok mnie na biureczko...;)

Miłego popołudnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, PannaNatalia, to siedzimy razem :) ja do 15 ale potem prosto do przedszkola na pożegnanie przedszkola :)

 

Ja dzis na razie bez wspomagaczy, ale serducho co chwila skacze :(

 

kosmostrada, jak ktoś Cie nakryje na drzemce w pracy to powolii podnieś glowę i powiedz " I Ducha świętego, Amen" :) rozbraja mnie ten tekst gdzieś kiedyś zaczytany :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, teraz jestem blondi i trochę bardziej puciata :105:

 

Wróciliśmy od veta. Panna miała usg zrobione, wszystkie organy zdrowe. Ma dostawać lekarstwo przez tydzień, a potem chyba zmienić karmę na mniej zapychającą.

 

Ha, dzisiaj nigdzie nie idę, bo się klientka przełożyła na jutro, zaczęłam robić porządki w papierach, pochowałam zeszyty, robię sobie stosik książek do poczytania na lato, no i ogólnie tak łapię to za to, to za tamto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia - do 15tej, zaraz się zbieram najdłuższe dwadzieścia minut tego dnia...

 

Megi_ - ło matko, obśmiałam się:)

 

cyklopka -no chociaż dobre wiadomości od weta.

 

Obiecałam młodemu, że po pracy zajrzymy do H&Mu, bo jakaś przecena jest. Trzeba się zmobilizować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×