Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

emilk, Ja bylem kiedys w psychiatryku, cos kolo 3 tygodni, /cenzura/ ostro tam bylo, ludzie tacy porobieni, ze masakra, jedna babka ciagle mówila do mnie, ze ja tu jestem ordynatorem i lekarzem i zebym jej pomóg, /cenzura/ gadala o jakis demonach, ze ma stany lekowe i boi sie nawet lezec, co chwile do mnie przychodzila i mieli gar, inna z kolei kleptomanka, co przyszla do nas to cos skroila, rozpierdol konkretny, najlepsi byli schizofrenicy ci to mieli jazdy o /cenzura/ depresja przy tym to jakis zarcik. :mrgreen:

 

Ja w obrzycach poznalem paru policjantów i zawsze sie z nimi trzymalem,szedl Emil korytazem na stolowke z gliniarzami to byl szacun :P Tylko tam byli tylko ludzie z nerwica i depresja na tym oddziale.ale byl taki ubaw ze masakra,jak sobie czasem jaja robilismy z ludzi heh :P Gosciowa jedna caly czas o kosciele napierdalal to jej powiedzialem ze jestem belzebubem jej mina zbladla heh :D Jehowego tez mielismy na oddziale i te jego gazetki,to tez go ladnie cisnelismy tam :P

 

-- 16 cze 2015, 23:31 --

 

Gralismy sobie w karty,cos sie obejzalo w tv jakas ksiazka i ten czas 5 tygodni zlecial :P

 

-- 16 cze 2015, 23:33 --

 

Powiem ze jak przespalem sie dluzej po poludniu to lepiej mi sie zrobilo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Ja tez jak sie zdrzemne tak z pól godziny to duzo lepiej sie czuje, jak godzine albo wiecej to wstaje jeszcze bardziej zajebany mulem niz przed tym jak sie polozylem :time::pirate:

 

Ja spalem z 3 godziny i jest git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INEZ jak czytam Twoje posty to jak o mnie !!! Ja tez balam sie chodzic do pracy...a dlaczego ? Nie wiem. Zawsze był lęk. Czasem sama siebie sie pytalam NO CZEGO SIE BOISZ ??? bywało tez ze balam sie wyjsc z domu, brakowalo mi chleba a sklep do 21. Ja tak od 18 wiedzialam na kanapie i nie moglam wstać...to bylo silniejsze ode mnie :( u mnie zaczelo sie od nerwicy. Ale jakoś sobie sama dawalam rade :) bez lekow i psychiatry. Jedynie jak rozwód przechodzilam to bralam pramolan od lekarz ogólnej. Ale jak depresja mnie naszła to juz nie moglam sobie poradzić. Depresja to jeszcze gorsze gowno dla mnie. INEZKA bo tak o Tobie myślę nie wiem czemu hehe wiec INEZKA trzymaj sie, dasz rade.

co do wekendy to tak, wkoncu padlam :):):):):) i nigdy wiecej. Trittico jest lepsze :) ja na początku bralam 2/3 tabsy a teraz całą po tym budzę sie happy, jestem wyspana jak nigdy dotąd

 

INEZ ciesz sie ze masz wsparcie nawet na forum i w rodzinie :) ja jak mnie tak nerwica siekla to bylam z ty sama bo nawet nie wiedziałam o forum, potem depresja. Forum jest zajebiste :) co do rodziny to dupa, sama sobie radze...z nikim nie pogadam a nawet gadalam ze chodze do dermatologa zamiast do psychiatry

 

-- 17 cze 2015, 00:04 --

 

EMILK trzym sie !!! To Twoje zle samopoczucie to moze przez problemy z dziewczyną ??? Jestes zajebisty, bądz dalej wesoły hehehe :):):) jestem z Tobą :)

 

co do psychiatry a to ja raz juz nie moglam wytrzymać jak mnie lekarka trzymala bez sensu na tym 150 wenli o kurwa ciezko bylo ja juz sama chcialam jechac

 

a co do drzemek to ja jeszcze niedawno obowiązkowo drzemka. Nie moglam wytrzymać ale teraz pelen Power mam hehe

 

no i chlopaki, nie kazda kobieta jest be bo ja z kolei trafialam zawsze na psycholi... Ale psycholi nie pod tym względem deprecha itd tylko psycholi znecających sie i pastwiących :( nie wiem moze takich przyciągam ale dlaczego :(:(:( same chuje dla mnie faceci tak jak dla was kobiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INEZ no i Ci nie dokonczylam, wkoncu zwolnilam sie z pracy...tam aż mi slabo było. Ale mialam drugą po znajomości. Bylo super ekstra zajebiscie cud miód ale potem znów był lęk :( jak mialam isc do pracy to byl lęk nie wiadomo przed czym....niby ok ale lęk. No i tez sie zwolniłam. Ale mialam wypowiedzenie 2 tygodnie, poszlam na L4 mialam podstawy, bylam nawet na komisji badana przez psychiatrę. Ciągnelam ile sie da...a potem ta jebana depresja:( ale jak sobie przypomnę dawne lata to bylam ciągle uśmiechnięta :) potem nagle stalam sie znerwicowana. A potem deprecha ....ja tak sobie przeanalizowalam moje życie, ja wiem kiedy to sie stalo :( nie chodze na psychoterapię....bylam raz i dziekuje. Sama sobie jestem twarda, probuje, czasem samej siebie mi szkoda. Mialam bardzo dużo przezyc w życiu, moglabym książkę napisać....to nie na forum. Radze sobie. Dopiero z depresja sama sobie nie moglam poradzić....ale teraz ZYCIE JEST PIEKNE :) KURWA dopiero po roku czasu brania wenli tak mi dobrze !!!! Ja wstaje i sie uśmiecham, chodze na spacer i sie smieje, cos gotuje jestem happy.

 

kiedys mialam myśli ze CHCE UMRZEC. a teraz ciesze sie zyciem. Zycze to kazdemu z Was kto ma depresje. Cierpliwosci ludzie. Ja czekalam ponad rok a moze dluzej :)

 

-- 17 cze 2015, 00:28 --

 

A jakoś mnie wzięli na zwierzenia hehe najwyzej se jutro poczytają :):):) ja dopiero co zażylam Trittico także czekam na mulenie :):):) oj Patryk czasem jak sie wygadam to lżej sie robi tymbardziej ze nie mam komu :(

 

-- 17 cze 2015, 00:30 --

 

No i sorki za błędy ale tak szybko wale na telefonie w necie na forum bo juz sobie leże

 

-- 17 cze 2015, 00:31 --

 

Ciekawe czy komus będzie sie chcialo to czytac jutro buuuuu :(:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crayzyalexxx,

 

No witam Cie sloneczko :D Dziekuje za wsparcie,tez jestem z Toba ;)

 

-- 17 cze 2015, 01:42 --

 

Wiesz co mialas zrobic nie ? :P

 

-- 17 cze 2015, 01:43 --

 

Ale ze chcialo Ci sie pisac tyle o tej porze podziwiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok juz wiem przeczytalam Twoje priv. Emilk jestes zajebisty zajebiscie wesoły :):):) ale masz laske :):):) a my sobie tu mozemy popisać i pożartować hehe. I nie dołuj sie juz :) :) :) a jakoś tak mi sie pisać zachciało, czekam aż trittico zacznie działać ale juz tuz tuz :) i padne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ten poprzedni post byl do Ciebie Patryk :)

 

-- 17 cze 2015, 00:54 --

 

No to fakt...to myslisz zeby nie odstawiać wenli ???

 

-- 17 cze 2015, 00:56 --

 

Oj Wy chlopaki tu jest tak wesoło :):):) ja lece umyć zęby i jak juz nie napisze tzn ze dętka jestem ale najpierw idę na balkon zapalic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ten poprzedni post byl do Ciebie Patryk :)

 

-- 17 cze 2015, 00:54 --

 

No to fakt...to myslisz zeby nie odstawiać wenli ???

 

-- 17 cze 2015, 00:56 --

 

Oj Wy chlopaki tu jest tak wesoło :):):) ja lece umyć zęby i jak juz nie napisze tzn ze dętka jestem ale najpierw idę na balkon zapalic

 

To czekaj na mnie ja ide z Toba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crayzyalexxx, Nie raczej nie odstawiaj, moze byc tez tak ze te leki dzialaja ze soba synergicznie i na kazdym z osobna nie osiagniesz takiego efektu.

 

-- 17 cze 2015, 02:00 --

 

crayzyalexxx, Ja stosowalem z rana stoi ja talala. :great:

 

Wenla tez swietnie daje rade,ino pomysle to antena stoi :D

 

-- 17 cze 2015, 02:05 --

 

Na paro byl kiepski efekt,nie mowie juz o dojsciu bo z 2 godziny trzeba bylo sie nameczyc :P

 

-- 17 cze 2015, 02:06 --

 

Wytrysk to jak ze starego kranu ktory kapie,mowie o paro ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaginiona Zaginiony...poszla umyć zęby i zaginęla hehe ale juz jestem. No to macie fajnie, pałka stoi. No u mnie niestety tylko jajka zostały hehe najwyzej

 

-- 17 cze 2015, 01:11 --

 

No to dawaj na balkon do mnie :):):) nawet lampki ledowe mam a co !

 

-- 17 cze 2015, 01:13 --

 

Tyle ze ja nago biegam na balkonie :) a u mnie na osiedlu kamery są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaginiona Zaginiony...poszla umyć zęby i zaginęla hehe ale juz jestem. No to macie fajnie, pałka stoi. No u mnie niestety tylko jajka zostały hehe najwyzej

 

-- 17 cze 2015, 01:11 --

 

No to dawaj na balkon do mnie :):):) nawet lampki ledowe mam a co !

 

-- 17 cze 2015, 01:13 --

 

Tyle ze ja nago biegam na balkonie :) a u mnie na osiedlu kamery są...

 

Ulala,no to uwazaj bo bys sie zachaczyla o moja palke :P

 

-- 17 cze 2015, 02:16 --

 

Wchodze na balkon,a Ty gola a palka do przodu i jeszcze bys wypadla z balkonu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crazyalexxx normalnie poprawiasz mi humor :D

 

-- 17 cze 2015, 02:21 --

 

Na szczęście tylko pierwsze piętro :):):) ty pałko jedna :):):):):) pałką mnie nie przestraszysz hehe

 

Hehe zobaczymy,przyszlo by co do czego to bys uciekala :P xD

 

-- 17 cze 2015, 02:22 --

 

Mi nie musisz duzo mowic,ja szybko dzialam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra chlopaki :) mnie juz wywala moja cud pigsa zaraz zasnę :) ale jak nie mam juz tej wstretnej depry to mi sie spiewa pewna piesn :) Grechuta wazne są tylko te dni których jeszcze nie znamy, wazne są tylko te dni te na które czekamy :) jakoś tak. Pozdro dobrejnocki do jutra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wiesz co czekammm :D

 

-- 17 cze 2015, 02:25 --

 

No dobra chlopaki :) mnie juz wywala moja cud pigsa zaraz zasnę :) ale jak nie mam juz tej wstretnej depry to mi sie spiewa pewna piesn :) Grechuta wazne są tylko te dni których jeszcze nie znamy, wazne są tylko te dni te na które czekamy :) jakoś tak. Pozdro dobrejnocki do jutra

 

Dobranoc ;) no fajna piosenka ;) słodkich snow ;) buziole :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×