Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co nam dziś przyniosło ulgę?


Myrcella

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie uspakaja picie czegoś-nie chodzi tu o alkohol,jak każdy pewnie pomyślał,ale samą czynność picia. Najlepiej energetyk w puszce,cola,nawet ciepła herbata.

Ehh,muszę wybrać się do zielarskiego,może tam mają jakieś zioła,które mi pomogą.

Co jeszcze mi pomaga na złe chwile? Słuchanie ulubionego wokalisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka to praca była? Czemu ci podziękowali? Nie chcesz pracować?

Praca w pewnej branży informatycznej. Podziękowali mi, bo tą częścią informatyki, którą tam miałbym się zajmować, nie zajmowałem się nigdy ani nie uczyłem się o niej nigdy szczegółowo oraz nie umiem rozmawiać.

 

-- 13 kwi 2015, 13:43:02 --

 

Poziom mojej aspołeczności, lękliwości i wstydliwości jest taki, że aby umieć wypaść w miarę pod kątem społecznym, to chyba muszę przejść z 50 rozmów kwalifikacyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, pij więcej coli 8) to będziesz cierpiał regularnie jesienią i wiosną, bo wtedy wrzody się uaktywniają ;)

Dostałem leki, skoro to dopiero początki, to może choroba się nie rozwinie.

A cole odstawiłem i w ogóle mocno ograniczyłem spożywanie płynów, wypijam tylko niecały litr płynów dziennie, bo mój żołądek ma bardzo duży problem z pozbywaniem się powietrza.

Zobaczę jeszcze, co powie gastrolog, bo dostałem skierowanie, ale na wizytę to sobie raczej sporo poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, nie wiem skąd jesteś? a prywatnie nie możesz iść chociaż na pierwszą wizytę, a swoją drogą zarejestrować się do tego samego lekarza na NFZ?

Nie mogę iść prywatnie. No trudno, poczekam do przyszłego roku (bo z tego, co się na chwilę obecną zorientowałem, to nie ma nigdzie zapisów na ten rok). Pozostaje mi mieć nadzieje, że lekarz rodzinny dobrze zdiagnozował, co jest z moim żołądkiem i przepisane leki mi pomogą, bo jeśli nie i dolegliwości będą się dalej nasilać, to bardzo możliwe, że trafię do szpitala zanim doczekam się wizyty u gastrologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×