Skocz do zawartości
Nerwica.com

odzyskanie przyjaciela


Friends

Rekomendowane odpowiedzi

no przepraszam bardzo. tak gadalem z nim, mialemn w tym roku sie z nim spotkac bo mial mnie odwiedzic bo go zapraszalem . Zrozumcie mnie ze trudno jest mi sie pogodzic z jakąkolwiek strata. Nie potrafie zapomniec.

SCRAT przyjazn nie wyrazana seksulanie. Po prostu mysle ze ja i on mamy te same cele po prostu a to widocznie moja wina ze tak wyszlo. Gdyby sie nie pojawila przeszkoda sadze ze bylo by super a takto do kitu

 

[*EDIT*]

 

Pomozcie mi i powiedzcie co ja mam mu napisac zeby wkoncu mnie wysluchal

 

[*EDIT*]

 

Bunny no o to chodzi ze raz no nie zamierzam caly czas

Mozesz mi to wyjasnic jak ty to wygladalo wiecej razy przez monitor

 

[*EDIT*]

 

pudlo 2 miechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to widze ze cale zycie bede takie mial. dziekuje nic mi tu nie pozostalo

 

[*EDIT*]

 

Poza tym moglby sie troche zastanowic na tym. jak ja moglbym byc z nim cale zycie skoro on mieszka w chorwacji a ja w polsce. Poza tym ja sie go tylko zapytalem co by zrobil. Mogl sie o to nie pytac czy jestem w nim zakochany poza tym przy okazji chcialem zobaczyc jak na to reaguja bisex ludzie z europy, bo mialem przypadek ze innym ludziom np z ameryki poludniowej powiedzialem to i nie zakonczyli ze mna znajomosci

 

[*EDIT*]

 

jak to ma tak dalej trwac ze jak kogos poznam i pojawi sie trzecia osoba to zawsze musi sie cos popsuc

 

[*EDIT*]

 

Moze chcial sie ze mna przespac i zostawic i dlatego to zrobil teraz bo jak poznalem prawde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×