Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Krwiozercza_Mysz, na pewno będzie ok, ja też mam 30 kwietnia wiztę u dermatologa u zapewne usunięcie pieprzyka, też bardzo się boję, nigdy nie zwracałam na nie uwagi więc myślę, że będzie wszystko dobrze, u Ciebie też, na pewno kiedys nie zwracałas na to uwago i było ok !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili89, Dzięki za info. Dziś idę do laryngologa na konsultację i zobaczymy.

Rok temu byłem już u laryngologa i usłyszałem, że mam przerośnięte małżowiny jak bym chciał można je usunąć koniec. Zero wyjaśnienie co i jak tak więc mam nadzieję, że dziś dowiem się więcej - przez co to jest, czy konieczne jest usunięcie. Nadmienię, że nie mam nosa zapchanego 24h i to mnie zastanawia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurelitka z tym że Twój jest ładny a mi powiedział chirurg że nieładny a dermatolog powiedział że OK.. Także nie wiadomo komu już wierzyć...

 

-- 09 kwi 2015, 09:30 --

 

michałb ja mam przerośnięte małzowiny i w związku z tym przewlekłe zapalenie zatok.. Jednym wyjściem jest operacja lub zabieg CELON. POlecam zabieg Celon bo to jest przypalanie małżowin a operacja to wiadomo.. Mam dużo info na ten temat ale nie chce mi się rozpisywać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Celon tylko prywatnie i kosztuje 1800 zł. Nie zrobiłam sobie jeszcze tego bo nie mam pieniędzy, ale wole zdecydowanie CELON niż mają mnie usypiać i ciąć mi te małżowiny bo nie wiadomo co będzie potem.. A jak za dużo zetną? Zwykła operacja jest na NFZ.. ale ja NFZ nie ufam.. Tak wiem gdzie można to zrobić ale to na priv podam dane lekarza jakby coś.. Jeśli chodzi o objawy to spływa mnie non stop wydzielina i mam lekki katarek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiozercza_Mysz, co Ty u mnie nawet nie wiem czy jest ładny czy nieładny, powiedziała tylko że raczej do usunięcia bo ocieram go stanikiem,

 

-- 09 kwi 2015, 08:50 --

 

mi też własnie spływa wydzielina i mam przytkany nos, ale póki się tym nie interesowałam nie zwracałam na to uwagi, dopiero od mojej hipochondrii te objawy się zaczęły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej kochani...

mam nadzieję, że radzicie sobie.

u mnie jest tak źle, że podjęłam wstępną decyzję nieciekawą. myślę na poważnie o śmierci. z dnia na dzień umieram, nie mogę już normalnie jeść, wymiotuję, mam bóle, chudnę, nie mam siły nawet na spacer.

w czerwcu, zrobię to. czuję strach i ulgę, że wreszcie skończy się ten koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiozercza_Mysz, nie obraźcie się, ale też tak uważam jak Ty

jesli naprawdę bys chciała umrzec to dawno bys o zrobiła, co mają powiedzieć Ci którzy naprawdę są chorzy i umierają, dziewczyno ciesz się zyciem, staraj się chociaż !!!!!

 

-- 09 kwi 2015, 12:04 --

 

bezsilna_22, miałas badania, nikt nie powiedział Ci ,że umierasz, myśle, że jakbys inaczej na to spojrzała połowa dolegliwości poszłaby w niepamięć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalb, a zagladal Ci lekarz do nosa? Najlepiej jakby zlecił Ci tomografię zatok bez tego to sobie może badać... Przyrośnięte małżowiny mogą być od częstych przeziebien alergii albo używania kropli...

Niektórzy tez maja concha bullosa jak ja to juz jest od urodzenia ale bez tomografii nikt tego nie zobaczy! Dlatego postaraj się wymusić skierowanie.

Bezsilna- wiesz ludzie naprawdę codziennie walczą o życie... I modlą się by przeżyć kolejny dzień chociaż cierpią okropnie po operacjach chemioterapiach itp... Dlatego dla mnie to jest nie do pomyślenia ze ktoś może nie szanować daru którym jest życie i sam je sobie odbiera... Zbyt wielu moich znajomych jest na cmentarzu bo tak wybrali... A Ci którzy chcieli tak bardzo żyć przegrywaja z chorobami:( szanuj życie zapisz się na psychoterapię... Nie kombinuj z tysiącem lekarzy poradz się ogólnego nie rob diet daj organizmowi odpocząć. Poza tym pomysł nad wizyta u psychiatry i brakiem leków bo nie radzisz sobie z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej to znowu ja :( nie jest mi wcale do śmiechu bo jestem przerażony :( mam lewego kciuka słabszego, nie wykonuję płynnych ruchów rękami są one nie takie mam drętwienie czy mrowienie rąk już sam niewiem raz tu raz tam i to podniebienie mi drętwieje tz czuje takie cos tam :( gubie sie chodze jak pijany moze to naprawde jest SLA juz widzę jak jeżdże na wózku i się umówiłem do neurologa chociaż nie iwem czy słusznie bo może mi odbija może ktoś cos doradzi dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejaaa kochani nie bylo mnie tu troche choc podczytuje was:)))

 

u mnie znow od paru dni bole z lewej str pod zebrem...az na wylot!!bylo z prawej teraz z lewej...boje sie o trzustke((;bo czesto swedzi mnie tez skora...((;biegunki od 1.5roku,,,,,ehhh szkoda gadac...znow zalamka :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili89, hejooo ,zyje !!! wyniki super, wszytsko miałam zbadane od morfologii, OB, cukru itp. ale niestety jak się tak człowieka bada to zawsze coś wyjdzie, mam niedoczyności tarczycy :( , musze iść na usg jej i węzłów, wiec pewnie te węzły to od tej tarczycy, muszę zrobić jakieś przeciwciała, doktor mi powiedziała, że to raczej nie jest groźne, tylko z ciążą mogą być problemy ;/, więc ulga wielka, zadnych chłoniaków nie ma, bo by w morfologii wyszło co nie?

 

-- 09 kwi 2015, 17:52 --

 

nie orientuje się może ktoś ile kosztuje zrobienie tych przeciwciał?

 

-- 09 kwi 2015, 17:53 --

 

wiem że kilka osób na forum to się z tym zmaga, nie wiecie moze czy bierze się na to jakies leki? jakas dieta czy coś?

 

-- 09 kwi 2015, 17:53 --

 

marta80, takie problemy żołądkowe to na pewno tylko i wyłącznie stres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×