Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie od wczoraj wkurzają stare baby bo inaczej ich nazwać nie można...

w kolejce do lekarza robią cyrk,awantury która była na którą godzinę,do tego tak śmierdzą mieszanką czosnku,naftaliny i potu i cholera wie czego że się nie da wytrzymać..

w aptece nie potrafią wykupić recepty tylko zawracają tyłek farmaceucie i człowiek stoi i wysłuchuje..i szlag mnie trafia!!

dziś w małym Carrefourze mało mnie nie stratowały z dzieckiem bo otworzyli drugą kasę...do tego dalej smierdzą..walą wózeczkami po nogach..90% jest grubych i się o mnie obcierają bo zachowują się jak tarany..

:evil::evil::evil::evil:

modlę się żebym taka nie była na starość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metaxa, :D. Ale to prawda. Oczywiście biorę poprawkę na to, że to starsi ludzie więc szacunek powinno się do nich mieć, oni żyli w trochę innych czasach więc pene rzeczy można im wybaczyć. Ale najbardziej mnie w nich wkurza to, że niejednokrotnie potrafią narzekać jaka to młodzież jest zła itd. a sami lepsi nie są. Teraz mam takiego sąsiada, chyba z 90lat ma i jedzie z "kurvami" cały dzień a wieczorem na max puszcza Radio Maryja pff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat rzeka..

i kolejny wkurw od rana...

dostałam telefon z prokuratury że koleżanka z którą od dłuższego czasu nie utrzymuje kontaktu podała mnie na świadka do sprawy karnej(wojna z byłym)

jakim kuźwa prawem nie pytając się mnie o zgodę!!

oczywiście ona nie widzi problemu..

kręci i oszukuje że to nie ona...a ja iść muszę bo stawiennictwo obowiązkowe!

zawalę przez to swoje sprawy i stracę pieniądze..ale ona ma na to wywalone!!

manipulantka wykorzystująca ludzi do swoich celów i wieczna cierpiętnica...i może to brzydko ale wcale się nie dziwie że były ją lał...

dlaczego ktoś mnie zmusza do robienia czegoś czego nie chce i co na pewno wpłynie źle na moje samopoczucie!

nie mam pojęcia jak to rozegrać!!

powiedzieć w sądzie że się leczę psychiatrycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metaxa, niby stawiennictwo jest obowiązkowe ale jeśli masz w tym czasie do wykonania inne obowiazki, które miałyby negatywne skutki to możesz wysłac pismo, że nie możesz się stawić bo np. pracujes i tyle.

To faktycznie wkurviające, że ktoś Cię poda jako świadka a sady na lewo i prawo wysyłają wezwania. Powinno byc tak, że nawet jesli ktoś Twoją osobe poda to powinno być to z Twojej strony dobrowolne stawiennictwo a nie przymusowe.

 

-- 01 kwi 2015, 23:20 --

 

Steviear, nie dojdą. Metaxa, nie jest stroną w postepowaniu więc nkt nie ma prawa nawet się czegoś takiego doszukiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, też mnie to w Polsce zawsze wkurzało. I abstrahując od sępienia to sam smród i widok tych ludzi, gdy obok się przechodziło...masakra :/.

 

A mnie wkurza co raz bardziej zaistniała sytuacja, że tyle muszę czekać a tutaj ważą się losy mojego zdrowia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie parszywa pogoda za oknem, totalne chamidło które mieszka nade mną i jego jeszcze bardziej chamowaci i agresywni kumple, i pseudo koleżaneczki które robią wielką łaskę że w swojej zajebistości się z człowiekiem zadają. Ufffffffff ulżyłam sobie...xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silvo, trudno ująć to w słowa. Może to tylko moje mylne wrażenie. Ale miałam ochotę po 5. minutach wyjść. Czułam się u niej nieswojo. Nigdy wcześniej tak nie było. Odnosiłam wrażenie, jakby krytykowała mnie, swoja postawą, bo nie padły żadne słowa krytyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×