Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Storożak, Chciałbym ale innego nie mam i tak przez ostatnie lata sporo się zmieniło do tego na gorsze teraz mam może 2 osoby obok siebie i z jedynymi innymi osobami jakimi sie kontaktuje jest to forum. A szukanie na jakiś portalach nawet przyjaźni wydaje mi się bez sensu. Nie mam może wiele czasu dla innych ale jak już mam to mnie to dobija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Storożak, Takim jak Łódź? Nic bardziej mylnego:). Z autopsji wiem że na wsiach i w mniejszych miasteczkach zawsze jest łatwiej osoby są tam zawsze bardziej zżyte i ,,oswojone społecznie". W Łodzi są albo dresy albo studenciaki rozmawiające o pierdółkach filozoficzno,humanistyczno,historycznych itp. Ja mam zawsze z tym problem bo nie należe do żadnych z nich wręcz bycie w jakiejś "grupie" by się nie szwędać samemu uważam za debilizm. Wszyscy których znałem z mojej grupy rozjechali się po świecie ostatnim którego widziałem był kolega mieszkający we Frankfurcie i to na jego pogrzebie jak wuj mnie do niego zabrał z Dusseldorfu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć wszystkich znajomych w pracy to takie optimum:). W moim przypadku powoli chyba się to krystalizuje. Niedługo zawsze będzie można gdzieś wyjść i się rozerwać. Rebelia, Ja nadal szukam tych ciekawych rzeczy i jak na razie nic dla siebie nie znalazłem:). Próbuję odzyskać przynajmniej kilka ze swoich znajomości ale jak na razie marnie mi to idzie no i terapia która jakby ma być ale jej nie ma:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×