Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wywalili mnie z Fejsbuka :( Albo podam nazwisko z dowodu, albo ban :(

 

Natomiast terapeutka mnie pochwaliła. Że np. potrafiłam się pokierować tym, na czym mi teraz zależy (nowi znajomi), a potrafiłam odstawić na bok problem z przeszłości, gdyż jest nieaktualnym. I że potrafię poznając kogoś nowego odróżnić, które elementy dzieją się w prawdziwym świecie, a które w głowie.

 

Okazuje się, że moja wyobraźnia jest głównym objawem choroby, gorszym niż omamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, nie chcę nowego konta, bo teraz sporo znajomych dodałam i chcę z nimi utrzymać kontakt.

 

No cóż, najwyżej ktoś z forum wykupi billboard i napisze "ta gupia [nazwisko] jest stara wariatka" i ci z podstawówki zobaczą i się będą śmiali. Jest to poświęcenie, na które jestem gotowa.

 

-- 23 lut 2015, 12:45 --

 

amelia83, gestapo fejsbukowe dorwie cię prędzej lub później, nie mówię tego złośliwie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego potrzebuje się poczuć wolna w końcu, sama ze sobą, w sensie, że moje życie nie jest zależne od nikogo, nie kręci się wokół niego , wolna od fajek, dam radę, potrzebuję zmian, zmian w życiu np. zapuszczam włosy, zaczynam od takich błahych rzeczy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×