Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie cały dzień było do bani ( gł. mdłości ). Poprawiło się dopiero na wieczór. Wypiłam gorące siemię lniane cytrynowe, a potem zjadłam ciepły rosołek i czuje się lepiej ;)

Jutro mam do południa dodatkowy wykład z IP.

 

Kabla dalej nie mam, ale przynajmniej wiem, że w domu jest ... mama sprawdzała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ją od ok dwoch tygodni źle śpię ... chce się wyspać.. wczoraj padlam wcześniej ale co z tego jak co chwilą budzilam się z lękiem :/

 

teraz też dziwna rzecz mnie wystraszyla ...

 

-- 24 sty 2015, 00:06 --

 

jasaw, tak mueszkam z mamą ale teraz na nią liczyć nie mogę.. poznała jakiś czas temu faceta ... odszedł dla niej od żony ... ją tego nie tolerowalam bo w ogóle typ jest taki że nawet nie potrafi się zdecydować tylko ciągle zmienia zdanie ale nie o to chodzi ... ją jestem przeciwna jej zwiazkowi ... miałyśmy sporo awantur i w chwili gdzie potrzebuje jej pomocy to ona się odgrywa... to jest bardzo przykre dla mnie... mówi mi wiele rzeczy które mnie rania ...

 

-- 24 sty 2015, 00:07 --

 

staram się panować nad emocjami ale ją jestem nerwowa... staram się być lepszą i nie zawsze mi to wychodzi:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :papa:

jestem z Wami w końcu :smile:

 

u mnie w ciągu ostatniego tygodnia trochę się działo...

jestem przeprowadzona (wczoraj) miałam konsultacje na dzienny, w lutym kolejna, z inną doktor...mniej lęków, jestem taka bardziej poukładana, oczyszczona i pogodzona.... z sytuacją...i dobrze mi...

wczoraj widziałam się z m, bardzo się bałam tego spotkania...i każdemu życzyłabym takiego rozstania ...zachował się jak przyjaciel...jestem mu za to wdzięczna :angel:

 

jestem na etapie porządków, urządzam swój pokój od nowa, wyrzucam, oddaje niepotrzebne rzeczy, ciuchy, książki do biblioteki, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, witaj kochana :*

Bardzo się cieszę, że spotkanie z M przebiegło w miarę bezboleśnie :great:

Ja ostatnio dołowałam ( specjalnie napisałam w czasie przeszłym, żeby się nie przyzwyczajać ! ) ... skoro Ty dałaś radę, to i ja muszę :pirate:

Jestem umówiona pod koniec lutego na wstępne konsultacje w sprawie mojej terapii w Poradni Leczenia Uzależnień.

Za chwilę lecę na przełożony wykład z Inżynierii Procesowej ( może mi się w przyszłym roku przyda - Oby ! ) :P

 

Dzisiaj wieczorem zawożą mnie na 4 tyg. do mojego miasta, a tata będzie szalał w Krakowie :mrgreen: ( też mu się coś od życia należy )

 

Wszystkim miłego dzionka życzę :papa:

 

zielona-herbata.jpg

 

amelia83, najeździłam się w poniedziałek za tymi gumami do ćwiczeń z Lidla ( nawet MPK :shock: ), ale udało mi się upolować ostatnie nieotwarte pudełko :P

 

-- 24 sty 2015, 09:18 --

 

Infinity, wyspałaś się dzisiaj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, jaki slodziak cudny !!!! :DDDDDDDD :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

amelia83, Kochana jak bardzo sie ciesze ! :******** ogromnie to wazne ze M potrafi sie zachowac jak facet z klasa!

 

Arasha :******* buziaczki , jak sie czujesz Slonce????

O jakich Wy gumach mowicie????Co to za gumy do cwiczen?

 

ja dzis wstalam taka nijaka pod wzgledem fizycznym , cos mnie glowa cmi , slaba jestem . W nocy spadl snieg. A ja sobie zapodam zaraz solpadeine , moze mnie to troche pobudzi do zycia , w koncu tam kofeina jest i na to cmienie glowy powinna pomoc tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Arasha, :***

 

Arasha, no pewnie, ze dasz radę, noo kochana kto jak kto, ale Ty. ;) , ja czuje sie pewniej jak wiem ze będę miała ta terapię...choć jeszcze nie wiadomo czy przyjmą,

pani doktor była bardzo sympatyczna..., wczoraj rano miałam konsultację cieszy mnie to urządzanie mojego pokoju, mamy zagracone mieszkanie :roll: a rodzic e najchętniej niczego by niczego nie wyrzucali...wszystko chomikują i upychają gdzie się da :pirate::P

jakiego koloru masz taśmę ? ja różową :mrgreen: macham sobie rano i na wieczór jak oglądam na wspólnej :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja sie przymierzam do malowania przedpokoju :) mam farbe wiec moze w ktorys weekend sie za to zabiore.

 

Bardzo sie ciesze ze zaczynasz dostrzegac w tych zmianach w Twoim zyciu swiatelko :105::105:

 

gatunkiem-ktory-przetrwa.jpg

 

Bardzo to prawdziwe.

 

-- 24 sty 2015, 10:45 --

 

Arasha, No , jasne ze dasz rade! Dlaczego masz nie dac????? Super ze wreszcie sprawa z terapia rusza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :****

ja chce malować pokoj na szary, do ciemnych mebli będzie ładnie :105: przedpokoj tez będę malować jeszcze nie wiemy na jaki kolor, bo to musi być koncepcja nie tylko moja ale tez rodzicow :P

piękny cytat :105:

teraz mój pokoj wygląda jak graciarnia, walizka w przedpokoju z ciuchami, w pokoju kongo, musze usiąść i pomyśleć ...a najlepiej jak staruszki wyjdą po zakupy...to najlepiej mi sie ogarnia jak jestem sama , nikt nie sledzi każdego ruchu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×