Skocz do zawartości
Nerwica.com

GŁOSOWANIE - Porządne chłopy z naszego forum ;-)


Arasha

Najporządniejszy chłop na nerwicy.com ;-)  

154 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najporządniejszy chłop na nerwicy.com ;-)

    • 1) Arhol
      28
    • 2) carlosbueno
      14
    • 3) detektywmonk
      12
    • 4) Ferdynand k
      8
    • 5) hobbyturysta
      17
    • 6) Jerzy1962
      9
    • 7) jetodik
      7
    • 8 ) Kalebx3
      5
    • 9) monk2000
      14
    • 10) nieboszczyk
      8
    • 11) Popiol
      9
    • 12) Zebrec
      23


Rekomendowane odpowiedzi

harlancoben, A więc tak. Od dawna wiedziałem, że chcesz zakończyć naszą burzliwą ale jak iże namiętną przyjaźń homoseksuanalną. W takiej chwili jak ta, chciało by się zacytować jakiegoś wieszcza, coś prostego ale jaki ważnego, a więc.. DO JUTRA!!!! Nie pisze już nic więcej, bo łzami cieknie po skroni a wtedy się podniecam i mi staje a pisze w pozycji ,,po turecku'' i mnie coś smyra po torsie. A więc, Pa Jedyna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu na Kaleba nikt nie głosuje toż to głęboko wierzący człek a tacy muszą być porządni.

No proszę, zupełnie jak Ci panowie co na youtuba wrzucają filmiki jak odrąbują amerykanom głowy.

 

To są praktykujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrast, to nie tak.. jesteś mi bliski, nie chcę niczego kończyć, po prostu musimy przenieść tę znajomość na inny wymiar. to na pewno nie koniec, nie mów tak..

 

Pluszowa, ale ja lubię takie zasadnicze postawne wąsate baby, które mnie zatargają za włosy na seks do lepianki, a Ty jesteś taka eteryczna znowuż. choć należy w tym miejscu nadmienić, że te jazdy z poczuwaniem się starszym bratem mają w sobie coś pociągającego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrast, napaleńcu, tak nie można. Seks jest ewentualnym skutkiem zsynchronizowanego pragnienia fizycznej bliskości dwojga ludzi. TEGO się nie planuje! (ale gumki lepiej mieć i nie potrzebować, niż odwrotnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluszowa, no dobrze, to wyślij mi swoje nagie zdjęcie, zobaczymy, co z tym fantem się będzie dało zrobić. ostatecznie możemy iść do teatru, ale ostrzegam, że się na pierwszej randce jeszcze wstydzę 'niby przypadkowo' muskać dłońmi

 

 

Kontrast, wróć do części z 'inny wymiar'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×