Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

powinnam ogarnąć w końcu przeniesienie na jakąś uczelnię, tylko że co na jakąkolwiek patrzę, to mi wracają okropne myśli. ja chyba jednak tych studiów nie skończę...... chyba mi nie pisane wykształcenie :( a moi znajomi za miesiąc odbierają swoje dyplomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje plany to pójść na łyżwy przed świętami, kupić prezent mamie na imieniny, odwiedzić koleżankę w pracy. Po świętach iść ma łyżwy do Kraków areny.

Przez święta, których nienawidzę i nie ma co wtedy robić przeczytać jakąś książkę, więc muszę iść do biblioteki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest wygrać milion dolarów np w Lotto, bez wysiłku, bez wychodzenia z domu stać się milionerem :D Prawdziwe szczęście :D

Zazdroszczę ludziom, którzy mają dużo na koncie bankowym.

I po co ci ta kasa? Pieniądze szczęścia nie dają!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenia:

- zrobić operację plastyczną (konkretnie chodzi o odsysanie tłuszczu z ud i brzucha, za kilka lat chciałabym spróbować botoksu)

- wyjechać do Chorwacji, Tunezji, Hiszpanii, Włoch, Francji, USA, Meksyku, Argentyny

- adoptować kota za schroniska

- działalność charytatywna, pomagać zwierzętom w schronisku, którym ludzie zgotowali okrutny los.

- pokonać nieśmiałość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój cel na 2015 rok: osiągnąć cele z 2014 roku, które powinienem był osiągnąć w 2013 roku, po tym, jak ich nie zrealizowałem w 2012 roku tak, jak to zaplanowałem w 2011 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- zaakceptować siebie

- przestać się bać

- wycieczka po Europie

- wyprawa w góry Kaukaz i Alpy

- nauczyć się jakiegoś języka obcego

- pojechać na mecz ulubionej drużyny piłkarskiej

- wszystkie te 4 rzeczy związane z wyjazdami dokonać z chociaż jedną bliską, zaufaną mi osobą, przy której czuję się bezpieczna i kochana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój plan to odnaleźć siebie. :D

W sumie to jakieś plany mam, ale na razie ich nie realizuje. To dlatego, że mam syndrom poszukiwania "tej jednej rzeczy". Kiedyś wierzyłem, że ta jedna rzecz to oświecenie osiągane poprzez ograniczenie myśli w głowie i skupienie na świadomości. Teraz widzę, że to nic nie dało i zwątpiłem w oświecenie kładąc je między mity. Dlatego celem jest teraz dążyć do równowagi. Nie wymagać niemożliwego, ale też nie popadać w niemoc. To dość trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×