Skocz do zawartości
Nerwica.com

PERAZYNA (Perazin, Pernazinum)


Gość

Czy perazyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy perazyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      36
    • Nie
      12
    • Zaszkodziła
      10


Rekomendowane odpowiedzi

biore na uspokojenie i nerwy i pobudzenie psychoruchowe i przejmowaniem się wszyskim oraz bezsenność, 100mg 10dni pomoglo mi na to ale nie do końca i się zastanawiam czy pobrać dluzej ta dawke czy zwiekszyc do 200mg bo zlikwidowalo mi akatyzje ale nie do końca jeszcze, może w 60% - 70%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś z forumowiczów powiedzieć jak z odstawianiem pernazyny czy łatwo ją odstawić?

 

Ja osobiscie nie mialem zadnego problemu z odstawieniem tego leku, ale to tez zalezy od dawki, jak dawke bedzie kosmiczna to moga jakies skutki odstawienne, ale tez nie koniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz Patryk29

 

-- 19 lis 2014, 21:16 --

 

Wie może ktoś czy pernazyna ulstabilizuje sen tak żeby nie budzić się wcześnie i nie móc dospać?I czy zrobi to na stałe czy tylko podczas jej brania?

 

-- 19 lis 2014, 21:19 --

 

Wie może ktoś czy pernazyna ulstabilizuje sen tak żeby nie budzić się wcześnie i nie móc dospać?I czy zrobi to na stałe czy tylko podczas jej brania?

 

-- 19 lis 2014, 21:23 --

 

sorry za dwa takie same teksty jeszcze nie umiem dobrze pisać na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paroksetyna faktycznie najlepsza na wszelkie fobie. Ja brałem perazynę w różnych dawkach. Nie wiem dlaczego, ale czasami dobrze na mnie działa łyknięcie połówki tabletki 12,5mg. Kiedyś wziąłem 100mg nasennie i na drugi dzień mega dolina. Ten lek służy do tłumienia nastrojów maniakalnych, więc nic dziwnego. Uważałbym z dawkami. Im mniejsza, tym lepiej. Mój lekarz stosuje często ten lek na psychotyczne zaburzenia. Twierdzi, że w ciągu swojej 35-letniej praktyki ten lek sprawdzał się najlepiej i miał najmniej toksyczny wpływ spośród wszystkich neuroleptyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To współczuje ci zalafrenu-po tym leku grozi ci ciągłe przybieranie na wadze,gówno dają dietki i innne pierdoły,cały czas jestes głody i zresz jak prosie co popadnie,odradzam ci to gówno chyba ze masz ostrą schizofrenie to bierz i paś się :D Po perazynie nie tyję się.Apetyt mam w normie mimo mianseryny ale to mała dawka w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gówno jebane nie lek serce zapierdala po tym arytmia jak huj i do tego nasila gnojstwo depresje az do mysli samobójczych,w ulotce tego syfu jest podane ze nie stosowac u pacjentów z depresją.Ja podziękowałem temu syfowi i wskoczyłem na sprawdzony amisulpiryd który jest milion razy lepszy,pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktos mi powie co to jest,że jak odstawiam prawidłowo leki biorę perazin 100mg to nie moge spać w nocy w dzień prawie się zataczam myśle może przemęczyć się bez tego spania pare dni to i w końcu będę spać normalnie pomocy

 

-- 24 gru 2014, 21:08 --

 

fajnie jakby mi ktos chodz troche odpowiedział na mój powyższy post dzieki z góry

 

-- 02 sty 2015, 17:38 --

 

Mam do Was pytanie czy po długim czasie brania neuroleptyków tzn.pernazyny można mieć bezsenność już jak odstawie leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze w tym temacie sory mam do Was pytanie czy po długim czasie brania neuroleptyków tzn.pernazyny można mieć bezsenność?

 

-- 02 sty 2015, 17:22 --

 

MAM NA MYŚLI BEZSENNOŚĆ PO ODSTAWIENIU TEGO LEKU

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×