Skocz do zawartości
Nerwica.com

Toksyczni Ludzie


czesctoja

Rekomendowane odpowiedzi

lucy1979, nie masz pojęcia ile mnie moje cierpienie przedwcześnie dało doświadczenia

czyli teraz jestem dyskryminowany ze względu na chorobę jeszcze

 

ps gdyby twoje słowa były spisane jak koran to na takiego przeciętnego terrorystę islamskiego (w porównaniu

do tych co by twoje słowa uznawali za święte) można by uznać za całkiem miłego spokojnego i niegroźnego człowieka

:lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ego

 

No Ty tez niestety bujasz w obłokach. To jest życie, zimnie realia, z zaakceptowaniem których osoby takie jak Ty mają problem.

Już widzę jak skończyłoby się to wszystko gdyby ten chłopaczek, słuchając Waszych cennych rad pobiegłby na policję. Cała rodzina obraziłaby się na niego. Przypuścmy, ze brat dostałby kuratora. Nawet ta opcja jest wątpliwa. Dopiero wtedy zaczęłaby się jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ego

 

No Ty tez niestety bujasz w obłokach. To jest życie, zimnie realia, z zaakceptowaniem których osoby takie jak Ty mają problem.

Już widzę jak skończyłoby się to wszystko gdyby ten chłopaczek, słuchając Waszych cennych rad pobiegłby na policję. Cała rodzina obraziłaby się na niego. Przypuścmy, ze brat dostałby kuratora. Nawet ta opcja jest wątpliwa. Dopiero wtedy zaczęłaby się jazda.

to że rodzina może być jak ch.........

to każdy wie

że jest syf w służbach mundurowych i prawie też

ale trzeba walczyć o swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucy1979

To się pytam, gdzie teraz jest ta jakże miłująca rodzina, której to sprzyjającego nastawienia żal będzie tracić?

"Rodzina", która by miała pretensje do @czesctoja o to, że się chłopak broni, to żadna rodzina i to jeszcze w sytuacji, gdy tej rodziny obecnie jakoś nie widać na horyzoncie...( sorry @czesctoja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno przewidzieć jakie skutki miałoby zgłoszenie sprawy na policję. Agresywny brat równie dobrze może

podkulić ogon, gdy przestanie się czuć bezkarny. Tanie cwaniaczki robia w gacie, jak ich trochę postraszyć.

 

-- 29 lis 2014, 16:05 --

 

czesctoja, jeśli brat nie wystraszy się paragrafów, postrasz go ekipą normalnych inaczej z forum. Gdzie mieszkasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesctoja, gdyby osoba dużo większa starsza ale gdybym miał takiego brata to bym mu przypier......ł w obronie koniecznej :evil:

 

Mam jakąś blokade psychiczną...

Nie potrafie nikomu przywalić ;(

jezeli brat Ci tlucze, wyzywa, a Ty mu nawt nie oddasz to rozumiem, ze pobudzasz go jeszcze do agresji, pelnisz w rodzinie role ofiary, worka treningowego.. nic dziwnego ze Cie od ciot wyzywa, zachowujesz sie jak ciota. Albo mu wreszcie przypierdol porzadnie zeby zrozumial ze to koniec tyrania Cie, albo sie zglos do psychologa na leczenie swojej biernosci wobec agresji, albo z domu spieprzaj. Najlepiej te 3 rzeczy na raz. W kazdym razie brak jakiegokopwiek działania to najgorsze wyjscie. Jezeli Ty niczego nie zmienisz nic sie nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucy1979

To się pytam, gdzie teraz jest ta jakże miłująca rodzina, której to sprzyjającego nastawienia żal będzie tracić?

"Rodzina", która by miała pretensje do @czesctoja o to, że się chłopak broni, to żadna rodzina i to jeszcze w sytuacji, gdy tej rodziny obecnie jakoś nie widać na horyzoncie...( sorry @czesctoja)

 

A kto powiedział, ze rodzina jest miłująca? Tak pewnie powinno być, ale nie ma rodzin idealnych. Wszystko jest w ogóle nie takie jak być powinno. Dlatego trzeba obudzić się ze snu. Bo ludzie nie są dobrzy. Tylko czyhają aby skoczyć do gardła. Nikt nad nami nie czuwa, jesteśmy tu sami, zupełnie sami. Jak małe zajączki w wielkim ciemnym lesie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesctoja, gdyby osoba dużo większa starsza ale gdybym miał takiego brata to bym mu przypier......ł w obronie koniecznej :evil:

 

Mam jakąś blokade psychiczną...

Nie potrafie nikomu przywalić ;(

jezeli brat Ci tlucze, wyzywa, a Ty mu nawt nie oddasz to rozumiem, ze pobudzasz go jeszcze do agresji, pelnisz w rodzinie role ofiary, worka treningowego.. nic dziwnego ze Cie od ciot wyzywa, zachowujesz sie jak ciota. Albo mu wreszcie przypierdol porzadnie zeby zrozumial ze to koniec tyrania Cie, albo sie zglos do psychologa na leczenie swojej biernosci wobec agresji, albo z domu spieprzaj. Najlepiej te 3 rzeczy na raz. W kazdym razie brak jakiegokopwiek działania to najgorsze wyjscie. Jezeli Ty niczego nie zmienisz nic sie nie zmieni.

 

Co racja to racja, jak mam dość i zaczałem stawiać na swoim to nagle się znalazło w domu wiecej rąk do sprzątania, ale jakoś nie potrafie nikogo uderzyć. 6 lat karate ch*j strzelił bo co z tego, że potrafie jak nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×