Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, jak na studiach nie zdałam egzaminu(niesprawiedliwie, post factum dowiedziałam się że pan profesor nie lubi krótkich spódniczek, na drugi termin poszłam ubrana jak pensjonarka i dostałam normalne pytania i zdałam śpiewająco), to leżałam w łóżku przez dwa dni bez ruchu. Bo jak to ja, ja nie zdałam egzaminu i to przez wredotę dziada?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero "dzień" zaczynam, ale co tu robić jak już egzystencja sama w sobie męczy...

 

-- 15 lis 2014, 00:41 --

 

Arasha biorę, wczoraj wrzuciłem na noc 2 mg, choć już korci by zwiększyć dawkę ale wtedy polecę...dziś nie brałem bo jeszcze lęk nie męczy, zresztą staram się żeby tolerka tak szybko nie wzrosła.

 

Zyebałem kiedyś, bo wrzucałem po 6 mg a zdarzyło się nawet 14 mg (chodziłem po ścianach) ale to nie było rekreacyjne, po prostu miałem taki ból emocjonalny że próbowałem go zabić czymś. Przez te zabawy teraz już tak fajnie nie działa w małych dawkach.

No i przy odstawieniu, po tych zabawach, to było piekło...

 

-- 15 lis 2014, 00:42 --

 

bobry są fajne 8) widziałem kiedyś jaką tamę zrobiły inżynierską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, klikasz "odpowiedz" zaraz pod ostatnim postem, tam masz "dodaj załącznik" klikasz "wybierz plik" dodajesz plik z dysku, później zaraz po prawej stronie klikasz "dodaj plik" czekasz aż się załaduję i gotowe. Wysyłasz wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha biorę, wczoraj wrzuciłem na noc 2 mg, choć już korci by zwiększyć dawkę ale wtedy polecę...dziś nie brałem bo jeszcze lęk nie męczy,

Nie męczy, bo Clon ma długi okres półtrwania :idea: Dobrze, że się jakoś pilnujesz z dawkami :smile: Wiem, że jest ciężko.

 

bobry są fajne 8) widziałem kiedyś jaką tamę zrobiły inżynierską.

Jak będziesz kiedyś miał okazję, to strzel fotę ... niby mogę znlaeźć sobie zdjęcia bobrów na necie, ale co innego jakbyś specjalnie dla mnie zrobił :105:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×