Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam Pink Floyd

No to rzeczywiście rockowa z Ciebie babka :D Ja to mogę na okrągło słuchać Schillera :105::105::105: ( oczywiście poszczególne płyty na przemian ), a jak mam ochotę na szaleństwo ... to tylko z Arashem :mrgreen: A no i te różne dziwne odgłosy natury, muzyka relaksacyjna jak najbardziej pasuje do każdego zajęcia ( mruczy sobie w tle i nie zagłusza własnych myśli )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, Zebrec, hej a bardzo fajnie, wyszłam z pracy przed 7 i teraz wróciłam, po pracy byłam u koleżanki na kawie i obiedzie a potem basen :yeah:

wysłałam mamie przez kuriera kwiaty urodzinowe tak się ucieszyła

mówi ze taka niespodzianke jej zrobiłam

 

-- 13 lis 2014, 21:31 --

 

Arasha, piona :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, tez odpoczywam, zjadłam pierogi z jagodami i od jutra 3 dni szkoła i zaiczenia ;)

 

-- 13 lis 2014, 22:10 --

 

kupiłam dziś "politykę" i jest test czy jesteś normalny i robiłyśmy w pracy z dziewczynami i wszystkim nam wyszło żeby skonsultować się z psychiatra :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, tez odpoczywam, zjadłam pierogi z jagodami i od jutra 3 dni szkoła i zaiczenia ;)

 

-- 13 lis 2014, 22:10 --

 

kupiłam dziś "politykę" i jest test czy jesteś normalny i robiłyśmy w pracy z dziewczynami i wszystkim nam wyszło żeby skonsultować się z psychiatra :mrgreen:

mi z kumplem wyszło że nie nadajemy się na rozmówców ja ostatni on przede mną

a gdy grupa głosowała to wyszło że mnie i jego najbardziej lubią

on ma rysy bordera ja całkiem zaburzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Ja dziś jadę ze Zgrywuniem do weta na kontrolę. Oczywiście denerwuję się, ale wiem że muszę. Ropień na brzusiu niemalże zniknął, jest tylko szrama po przecięciu. Mam nadzieję że to już ostatnia wizyta i będzie już dobrze.

Wczoraj byłam u swojego lekarza. Leki bez zmian. Zaproponowałam oddział dzienny. Mam się podpytać kiedy będą wolne miejsca i jeśli będę chciała lekarka wypisze skierowanie.

Nastrój zmienny, ale nie bez powodu. Czasem czuję się jak Wisielec z kart tarota, tak jakbym na siebie i otoczenie patrzyła z innej perspektywy. Obym wyciągnęła słuszne wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×