Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, dlatego też moja droga, ja staram się czasami nawet nie rozwijac swojego poczucia humoru, bo czasami obawiam się, że mogłoby to byc odebrane za złośliwośc, czy sarkazm. W realu, widząc mimikę i znając osobę łatwo wyłapac niuanse, tu może nie byc prosto. A tu łatwiej kogoś zranic, bo i takie poharatane ludzkie dusze...

 

-- 02 lis 2014, 23:59 --

 

Iwan Iljicz, widocznie w każdej społeczności, nawet internetowej trzeba przejśc chrzest bojowy, albo się wkupic... A jak się nabzdyczysz to ci się nie uda. ;) A warto tu przyjśc pogadac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tego się trzymaj kosmo :great: Ja do niedawna np. w ogóle nie znałam się na żartach ... dopiero rozwinięcie swojej działalności na forum wyprowadza mnie powoli na ludzi i bardzo mi się ten proces podoba :yeah: Ale trzeba zawsze taktownie, z umiarem, zwł. w stosunku do nowych forumowiczów, o których nic się nie wie, ponad to co sami o sobie napiszą ;)

 

Btw Loopy stawiał browara z tego co pamiętam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikam odnosnik nad Twoim avatarem, stad wkleja sie caly nick ;)

 

Nie pamietam dokladnych danych bo czytalem o tym jakis czas temu, ale bodaj 80% przekazanych informacji miedzy ludzmi to komunikacja niewerbalna- gesty, mimika itp. Dlatego slowem pisanym ciezko oddac wszystkie emocje, bardzo latwo byc zle zrozumianym, odebranym jako osoba, ktora sie nie jest.

 

Zeby bylo jasne, nie obrazam sie, nie czuje sie zle z tym co napisala Tosia wyzej- po prostu luzno zauwazylem, ze czegos innego spodziewalem sie po tym forum. I na prawde to jest bardzo luzna obserwacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, super ze mialas udany wyjazd :************ :great:

Tez koncze kawe popijac;)

 

Witajcie Wszyscy :************

 

U mnie piekne slonko a ja dzis z karuzellami poszlam do ciuszkolandu na wielka wyprzedaz o!

Zataczalam sie z leksza jak wieszaki przegladalam z ubraniami , byla masa ludzi ale wygrzebalam sobie kiecuszke z cubusa za 3 zl :105:

A teraz sie relaksuje bo jednak mecze sie szybko z tym blednikiem i boli mnie to oko jedno z tej strony z ktorej blednik mam chory . Oko mam strasznie wrazliwe na swiatlo wiec wychodze tylkow okularach przecowlonecznych nawet w pochmurniejszy dzien .

 

-- 03 lis 2014, 16:32 --

 

Co porabiacie? Ja dopilam kawke i zaraz moze sie zbiore do biblioteki ale to juz samochodem ze znajoma bo chce jechac do wojewodzkiej naukowej a to jest przy rynku ... co z moim blednikiem obecnie ejst awykonalne autobusem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, amelia83, Staram sie byc aktywna na ile moge , ale prawda ze jest troche lepiej jak bylo , jak chodze spokojnie i spokojnie odwracam glowe to jest w miare. Najgorzej mi dokuczaja tlumy , zamieszanie kolo mnie , jezdzace samochody i jak ktos robi gwaltowne ruchy bo wtedy ja trace rownowage i zaczyna sie karuzela.Tak samo jak widze odbicia w lustrze czy szybach to jakos moj blednik szaleje tez i mam wrazenie niestabilnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×