Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to że mam jakby to ująć "fantazję agresywne" ale nie takie że kogoś tnę czy bije to nie w moim stylu. Chodzi o to że np. chciałbym żeby mi ktoś napisał że jestem beznadziejny, głupi a nawet lepiej coś ostrzej i wtedy będę mógł temu komuś też coś napisać. Moim największym marzeniem jest napisać komuś spie*****, tylko po pierwsze dostanę ostrzeżenie albo wylecę z forum a po drugie(nawet ważniejsze) mogę tego kogoś obrazić. Albo np. mam ochotę pokrzyczeć na dziewczynę że mnie zdradziła i że jest suk**, a nawet jej nie mam. W sumie to bez znaczenia. Ale w sumie nie znoszę wulgaryzmów to dziwne wolałbym też żeby nikt tego nie słyszał. Chodzi o sam akt. i ten ładunek emocjonalny zawarty w tych słowach. Poza tym lubię hejtować i trolować forum i to też jest pewna realizacja tych fantazji. Człowiekowi w moim wieku nie przystoi pisać takich głupot. Poradźcie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udaj się na strzelnicę,przynieś puszkę,powieś ją na sznurowdale tam gdzie wiesza się tarcze strzelnicze i każ wypożyczyć sobie broń długą(kałasznikow,mosin,M4,bren,pepesza) i wyobraz sobie że ta puszka to głowa osoby której szczerze nienawidzisz z całego serca,jakiegoś nagusa albo świni do uboju.będziesz miał śliczne trafienia z dużych odległości.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym lubię hejtować i trolować forum i to też jest pewna realizacja tych fantazji. Człowiekowi w moim wieku nie przystoi pisać takich głupot. Poradźcie coś.

Zapewniamy w razie czego,dłuuugi,bezpłatny urlop od forum,no worries.

a gównosztormy jak ktoś chce,macie pw,nie na publiku,niekoniecznie reszta forum ma ochotę czytać "wyp**** koński bękarcie" czy "rżnąłem twoją matkę jak drwal drzewo piłą tarczową" tudzież inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam też czat interia czateria wejść tam pod babskim nickiem i przednio gasić kretynów którzy sami ci włażą na prv 20 zaproszeń na sekunde.tam przejmie górę twoja inteligencja nad bezmyślnością pozostałych userów.

 

Niebo :lol:

Tez lubie gasic kretynow, to mnie odstresowuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"rżnąłem twoją matkę jak drwal drzewo piłą tarczową" tudzież inne.

na interia czateria słówka tych kretynów dominują w postaci"chcę cie zerżnąć" to się odpowiada dajmy na to "zerżnąć to ci mogę łeb na połowe za pomocą 7,62x39mm i umówię cię na full service ze świętym piotrem. bądz na pytanie "chcesz zobaczyć fujarę?" odpowiedz "obejrzę ją przez lunete przymocowaną do kałasznikowa,wystarczy jedno naciśnięcie,co się rzuca w oczy zawsze stanowi łatwy cel"to zawsze działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×