Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, zjadłam teraz drugie danie... rybkę smażoną od Brata, ziemniaczki i ćwikłę... posprzątałam w kuchni.

 

Tak Płatku, dobrze, że mam Rodzinkę, która się w ostatnich dniach bardzo mną zajęła. Dzwonią, przychodzą, załatwiają za mnie niektóre sprawy, robią zakupy jak nie mogę wyjść. Czasami mam skrupuły prosić Ich o cokolwiek i pewnie mają mnie dość w ostatnich dniach.

Jeszcze dwa tygodnie temu zanim zaczęłam brać leki chodziliśmy po parku, zbierali kasztany... zawsze wyciągał mnie Bratanek na takie wypady z dziećmi.

A teraz nie mam siły, nogi ma miękkie, bezsilne :(

 

Płatku pisz, co Ci leży na sercu, wywal to z siebie, to przynosi ulgę. Dobrze, że chociaż śpisz w nocy, bo ja po 2-3 godz. i nie wiem co z tym zrobić?

Już pod wieczór denerwuje się tym, że nadchodzi noc :time: i czy będę spać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, hej , ja dzis nie byłam w szkole, od rana okropnie sie czułam, taka słaba spąca i wszystko mnie boli, łamie w kościach, oby choroba mnie nie brała :roll: i jeszcze pewna sprawa mnie trapi, w pt i ndz jezdze z sąsiadką ona próbowała mnie na siłę wyciągac ale nie dałam rady :? co w szkole nowego? mirunia, tak mało sypiasz? jak dajesz rade i od kiedy tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, A jestes na l4????

Wiesz u mnie ze snem roznie , generalnie spie okolo 6-7 godzin , ale chodze spac miedzy 12- 1 w nocy , nie wczesniej.

Mnie juz nic nie cieszy . Chcialabym sie pozbyc choroby a nie da sie , przeraza mnie to ze bede z nia do konca zycia.

Nie motywuje mnie to . Sa dni ze czuje sie dobrze a nagle pach , dol i lęki lapia i znow jest zle kilka dni a potem z nowu gorka. Nie da sie tak zyc!

 

amelia83, cyklopka, :********* Hey Dziewczynki :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, na bezsenność zaczęłam cierpieć rok temu we wrzesniu i dlatego dostałam tisercin na spanie. Spałam na nim 10 miesięcy i stopniowo zaczął przestać działać. Mirta w ogóle na mnie nie działa, a też lekarz próbował mi ją dawać. Coraz bardziej skracały mi się godziny snu, przebudzenia w nocy po których już nie mogłam spać. A od września tego roku jest coraz gorzej ze spaniem, brałam nasenne we wrześniu i być może się uzależniłam trochę. Teraz odkąd biorę elicę od 13 dni, to jest całkiem do d...., bo ona też powoduje zaburzenia snu. Męczę się bardzo :why:

 

-- 19 paź 2014, 18:34 --

 

platek rozy, od jutra idę na L4, teraz byłam na urlopie.

Zazdroszczę tym co śpią. Kiedyś byłam wielkim śpiochem, mogłam spać do 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, współczuje, ja śpie po neuroleptyku, spie srednio 6 godzin

jak próbowałam odstawic w styczniu to po kilku tygdoanich nie mogłam spać platek rozy, hej kochanie :***

 

-- 19 paź 2014, 17:53 --

 

o matko trzymajcie mnie, nie było mnie 1 dzien w szkole i takie wiadomosci ze zdębiałam na patofizjologie 70 pytan na zaliczeniu w tym 35 opisowych za tydzien 2 sprawdziany jutro jade sie spotkac z kolezanka po notatki :shock:

 

-- 19 paź 2014, 18:00 --

 

oglądam film o zgwałconej dziewczynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny kochane!

 

platek rozy, Kochana jutro możesz na to swoje życie spojrzec zupełnie inaczej, sama to nam mówisz. Ja życzę ci przede wszystkim znalezienia roboty, bo wierzę, że to cię postawi na nogi też psychicznie. Myślę, że prędzej czy później ta praca się pojawi, więc zbierz plateczku jeszcze siły, bo będzie lepiej.

 

 

cyklopka, warsztaty wokalne, to po to by śpiewająco zdawac egzaminy i zaliczenia? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, to jak bedziesz dzwonila 25 do lekarza Kochana to mu powiedz o tym spaniu :*********** Musi Ci cos zapisac , ja tak mialam kiedys jak pracowalam n a uczelni i akurat byl czas duzych zmian wtedy w budzetowce ze potrafilam kilka miesiecy sypiac po 2 godziny :o chodzilam jak zombie. I tak trafilam do psychiatry po nasenniaka jakiegos.

 

kosmostrada, Kochana dziekuje za dobre slowo :*********** jak juz sil nie mam , moja glowe wyslalabym nacjetniej w kosmos , niech sobie tam dryfuje w samotnosci i wymysla bzdety nie zatruwajac mnie. :hide:

 

Jutro jestem umowiona na telefon w sprawie pracy czy jest jeszcze miejsce wolne czy nie. Pewnie nie bedzie :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, zawsze można na Ciebie liczyć, że dodasz otuchy i pocieszysz...

bo my z Płatkiem wymieniamy tylko żale i nijak nie możemy się dzisiaj nawzajem wesprzeć... ale zawsze pozostaje nadzieja i walka

 

chciałabym tak :zzz::zzz: bo się wykończę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, i super platku, że jutro dzwonisz, może będzie wolne a może nie, ale nie poddawaj się. Spokojnie rób wszystko żeby pracę znaleźc, ona gdzieś czeka, tylko nie w amoku, "muszę znaleźc pracę, bo umrę" ;). Ale przecież ty to wszystko wiesz...

mirunia, platek rozy, tulam was moje drogie!

amelia83, ciebie też tulam, żeby ci się choróbsko nie rozwinęło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, jak ostatnio 15.X dzwoniłam do doktorka to mówiłam mu o tej bezsenności na elicei, (zresztą zawsze mówię na wizytach, że źle śpię albo wcale) - to powiedział mi, że "to powinno się uregulować po jakimś czasie i proszę zadzwonić za 10 dni!

Myślałam, że właśnie elicea wyreguluje mi nastrój i wróci sen, ale widać, że muszę jeszcze na to czekać... aż się wykończę. Też już chodzę jak zombie.

 

-- 19 paź 2014, 19:39 --

 

kosmostrada, dzięki za tulanko :papa: przyda się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a z drugiej strony sie bojam czy sobie poradze w pracy :shock::bezradny::hide: ale jedno ejst pewne ze jak jej nie dostane to umre z glodu ale najpierw oszaleje .

 

Tulaska chetnie przygarniam bo mi potrzebny bardzo :********** dziekuje :)

A jak Ty sobie radzisz Kochana? Chyba niezle? cieszy mnie to:)

 

mirunia, moze sie rozkreci faktycznie ten lek i na lęki na spanie ... Oby tak bylo , bo ja wiem jak bola zmiany ciagle antydepresiakow :******

 

Nie wiem co my obie takie liche miruniu moja :why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, widzę, że się dogadujecie i wspieracie. Fajnie. Mi to czasem nawet się nie chce narzekać na chorobę, nie chcę zatruwać innych. Pewnie jeszcze wiele lat takich jak ten mnie czeka. Liczę, że w przyszłości pójdzie medycyna do przodu i ktoś mi pomoże.

 

Grałem ze sąsiadem w gry dzisiaj, m. in. LEGO, piłka nożna, symulator farmy, Twierdza. Zmęczyłem się od tych wrażeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja się trzymam tylko dzięki temu, że śpię i ogromnie cię podziwiam za siłę w walce, pomimo nieprzespanych nocy. Mirunia, jeszcze 5 dni i w razie co poprosisz o ratunek w postaci jakiegoś procha. A może spróbowac melatoniny, wiem, że pomaga wyregulowac sen tym którzy zmieniają strefy czasowe.

 

 

Idę sobie zrobic herbatkę, bo już jeśc nic nie będę, żeby uspokoic ten mój brzuch.

 

-- 19 paź 2014, 19:56 --

 

mirunia, ja się trzymam tylko dzięki temu, że śpię i ogromnie cię podziwiam za siłę w walce, pomimo nieprzespanych nocy. Mirunia, jeszcze 5 dni i w razie co poprosisz o ratunek w postaci jakiegoś procha. A może spróbowac melatoniny, wiem, że pomaga wyregulowac sen tym którzy zmieniają strefy czasowe.

 

 

Idę sobie zrobic herbatkę, bo już jeśc nic nie będę, żeby uspokoic ten mój brzuch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a ja kąpałam sie popłudniu, po spacerze bo tak ciepło ze cała mokra wrociłam a mialam kutrke włosy teraz umyłam czytam ksiazke zerkam na film wychodze z psami na dwor ja na papierosa 2 w 1 :lol: gadam z kolezankami ze szkoly, do mamy dzwonilam maja dzis rocznice slubu siostra dzwonila ze pokłociła sie z druga siostra i posprzatałam kuchnie zrobiłam pranie i tak niedziela zleciała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, a ja grałem we FIFĘ 2002, pewnie jasaw by to zainteresowało, bo ta gra pochodzi z roku, w którym odbywały się Mistrzostwa Świata w Korei-Japonii. Mam znaczki pocztowe z tego czasu. Gra też jest stylizowana na mistrzostwa, gra się przyjemnie, jest oldschoolowo. Tylko trochę mam uraz, żeby w to grać, bo przypominają mi się dobre czasy mojego dzieciństwa, kiedy to właśnie granie w gry po szkole było synonimem szczęścia. Najpierw 5 ze sprawdzianu, a potem 1. miejsce na wyścigach w komputerze. Te czasy nie wrócą, trochę głupio, że dorosły facet tak mięknie na myśl o byciu dzieckiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, jakoś muszę dotrwać jeszcze te 5 dni, bo już mi głupio dzwonić tak często do lekarza i mu marudzić. Od czasu brania elicei dzwoniłam już dwa razy, kazał być cierpliwym i wyznaczył dlatego następny termin telefonu za 10 dni ;)

Sen to podstawa i dlatego szybko dochodzisz do zdrowia. Gdybym mogła się wysypiać i odpocząć, nabrałabym sił do walki i opanowała tę nerwicę i depresję.

 

kosmostrada,skoro nie działa już tak silny lek jak tisercin, to wątpię żeby zadziałała melatonina, a zresztą nie wiem czy można brać melatoninę przy antydepresantach i tym moim na sen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, to mialas calkiem spokojny dzionek:************

 

Wiecie , mam takie zawirowania od kiedy mam nerwice i depreche ze np jak patrze w szybe wystawowa i widze odbite w niej drzewa czy idacych ludzi o mam wrazenie jakby mi grunt uciekal spod stop i jakbym sie miala wywrocic , trwa to jakas sequnde ale jest nieprzyjemne.

Tak samo mam z lustrem, czy ze szybamiw samochodach i nasila mi sie to kiedy jestem w dolku czy stresie:(

 

ma ktos podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie wiem co to może być. Ja przykładowo nie mogę leżeć rano w łóżku po obudzeniu się, zbyt długo. Czasem takie drobne rzeczy mogą być utrapieniem. Może po prostu taka "incepcja", efekt graficzny lustra kojarzy się z jakimś podwójnym dnem, albo jakimś zagubieniem, dwulicowością. Różne mogą być wyjaśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, miałam coś takiego ostatnio na dworcu z odbiciem w odjeżdżającym pociągu - zawrót głowy i ziemia uciekająca spod nóg. Ta nerwica to naprawdę bardzo kreatywna jest...

Dziś na karuzeli to pewnie obrzygałabym wszystko, albo dostała takiego ataku, że zamarłabym w stuporze . :D

 

monk.2000, jaką gazetę czytasz?

 

mirunia, masz rację z tą melatoniną, ja zawsze konsultuję z doktorem kombinacje lekowe, nawet te bez recepty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, PC Format, z 2013 roku. Kupowałem kiedyś te gazety jak miałem więcej pieniędzy, ale nie zawsze czytałem, teraz nadrabiam. Wolę czasem coś z papieru poczytać, bo internet jest zbyt obszerny, a tutaj taka redakcja gazety załatwia sprawę. Jednym słowem, rozwiązanie tradycyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×