Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fobia społeczna!


Pustka

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę Olu, że częściowo masz rację. Może nie tyle boję się ludzi, co boję się krytyki oraz tego, co sobie o mnie pomyślą. Zawsze staram się, by ludzie odbierali mnie pozytywnie i strasznie się boję, kiedy pomyślę, że jakaś nowo poznana osoba może się na mnie zdenerwować. Czasem mam takie "schizy", że boję się napisać cokolwiek na forum, bo jeszcze ktoś to źle odbierze, kogoś urażę, lub moja rada będzie głupia. :?:cry: Uff. Ależ ja jestem zagmatwanym ludziem. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha Cedra boisz sie oceny..........w takim razie juz rozumiem doskonale ta złość. Ja tez jestem czasem wściekła na wszystkich, sama na siebie równiez........... ale juz wiem skad to wszystko sie bierze:) albo wmawiam sobie, ze nie lubie czegość robic, co w gruncie rzeczy jest nieprawdą, bo zazwyczaj nie lubie, bo sie boje........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Olu za zrozumienie. Z tym nielubieniem czegoś mam podobnie. Jeśli czegoś nie rozumiem i przez to boję się, że to zrobie źle to zawsze mówię, że nie lubie tego robić. Czyli wychodzi na to, że dodatkowo nie umiem się przyznać do pewnych swoich słabości. :shock: Oj trzeba będzie nad sobą popracować. Tylko najpierw potrzeba motywacji.... a z tym ostatnio kiepsko. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×