Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Arhol, żartujesz z tym garym? :shock: to jakiś trollfest czy jak? :P

Imo zatrzymał się w rozwoju jakieś 10 lat temu (o nową strone mają... galeria... Gary... typ co dziara już dłuuuugo ma w swoim dorobku raptem 50 fot wrzucone, wtf?)

http://www.artline-tattoo.com/images/slideshow/tomasz/mirek%20bio.jpg

serio? :mrgreen: (sam mechaniz jeszcze może być... ale ta skóra :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, No cóż,w EU z tym średnio,nasi artyści (z polandii,niekoniecznie na miejscu) których warto wymienić to Sebastian Żmijewski,Jaromir Mucowski,Leszek Jasina,Junior,Myśków? Ricardo,jawor,Leńu,może coniektóre prace Prykasa może też kilku innych, z Polandii ale za granicą to Krzysztof Włodarski (Kali),Tomasz Błaszczak,Deadi,Przemysław Malachowski.

Z dobrymi nie-polakami kojarzę Roba Richardsona,Markusa Lenharda,Brada Bako,Davida Klvaca,Carn evil (nie wiem jak się gość nazywa).

Najbardziej by mi odpowiadały z tego towarzycha (nie licząc USA) Markus Lenhard,ale cena zbyt zaporowa jak dla mnie (170x8=1360 ojro=5,7k za sesje)

Za (czy mniej niż )2/3 tego (jakieś 400 pln per hour) jeszcze bym poszedł.

Nie dam jednak za rękaw 25-30k pln,połowa z tej kwoty to już "kosmos",nie mówiąc całość.

Sam raczej wybiorę się jednak do Dublina,choć tu szczerze mówiąc...przelot,hotele i reszta mnie lekko przeraża :mrgreen: nie wiem czy te kwestie pokonam :mrgreen: (gdzieś do lutego przyszłego roku,zdałoby się ogarnąć temat),ewentualnie zza granicy David Klvac,UK,czy kurs funciaka...zaporowe więc też raczej odpada.

Mail do Czech poszedł,zobaczymy jak to tam wygląda w ogóle,w Polandii..jeśli już to Jaromir,albo Leszek (wtf te 10 sesji?)

"Śmietanka" czyli Abrego,Aaron cain,Nick Baxter,Guy Aitchinson,Mike Cole,Ron Earhart to USA.

 

Jednak truje,bo może też ci się ktoś przewinął z EU względnie dobry. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, nie wiem czy to jakiś trolling z Twojej strony czy o co kaman ale serio połowa dziar z tej galerii mogła by należeć do pewnego Seby :lol:

edit: nie wspominając już nawet o tym, że nawet jeśli bym chciał to mam lecieć do Australii się dziarać? Co ja, szejk jakiś? :mrgreen: w totka też nei wygrałem jeszcze... ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×