Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ja zawsze mam wrażenie, że robię z siebie idiotkę? :roll:

 

Może dlatego że masz niskie poczucie wartości i depresję :?:

Ale nie przejmuj się sporo ludzi tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet głupie odezwanie się na Fejsie do osoby, która w ostatni weekend po pijaku mi się zwierzała powoduje, że czuję się jak idiotka, bo pewnie jej się narzucam itp. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet głupie odezwanie się na Fejsie do osoby, która w ostatni weekend po pijaku mi się zwierzała powoduje, że czuję się jak idiotka, bo pewnie jej się narzucam itp. :cry:

I znów niskie poczucie własnej wartości, wydaje ci się że ta osoba rozmawiała z tobą tylko dlatego że była pijana i chciała się wyżalić a teraz czuje się już dobrze i ma cię gdzieś bo woli bardziej przebojowe towarzystwo a tobie łaskę robi że z tobą rozmawia. Tak ci się wydaje :?: Jeżeli tak to jak odpisze to nie odpisuj jej od razu, powiedz że później się odezwiesz bo teraz masz ważną sprawę do załatwienia a jak cię oleje to nie jest ciebie warta i nie ma sensu jej w dupę włazić. Bądź dla niej w porządku ale bez przesady.

 

A mnie nie słuchaj tylko wyrób sobie własne zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, Nie jesteś, tak jak napisałaś tylko tak ci się wydaje. A jak przestaniesz tak myśleć o sobie ludzie zaczną na ciebie patrzeć inaczej bardziej przychylnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

variable, 'kiedyś', a co z teraźniejszością? To teraz jestem młoda, teraz czas na głupie, nastoletnie szaleństwa, na oswajanie się z ludźmi.

 

ja chcę po prostu normalnie żyć, wśród ludzi i z ludźmi i nie być osobą, z którą znajomość jest powodem do wstydu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

variable, 'kiedyś', a co z teraźniejszością? To teraz jestem młoda, teraz czas na głupie, nastoletnie szaleństwa, na oswajanie się z ludźmi.

 

ja chcę po prostu normalnie żyć, wśród ludzi i z ludźmi i nie być osobą, z którą znajomość jest powodem do wstydu

 

O to, to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×