Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Ekhmm...to jeszcze dodam, że u mnie na sertrze bardzo ładnie cera wygłada (taka gładziusia, że koleżanki pytają czego używam ^^) gdzie na wenfli wyglądałam na gębie jak rasowy amfetaminista ;]

Pomiędzy 50-100 różnic żadnych nie zaobserwowałam.

 

-- 08 lip 2014, 16:39 --

 

Reiben, Ty na czym teraz jedziesz wez przypomnij się...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brałem około 3 tygodni w dawkach od 200 do 300, nie wiem czy to ma jakiś sens jeśli mniejsze nie pomagają, ja odczułem tylko lekkie zćpanie ostatecznie na takich wysokich, do którego z czasem się przyzwyczaiłem,

a i tak obecnie myślę, żeby za jakiś miesiąc najpóźniej wrócić do sertraliny ale w dawce ok. 50 bo koniec końców to i tak było najlepsze ssri dla mnie, tyle, że potrzebuje czegoś do niego, pewnie klona doraźnie i jakiegoś paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brałem około 3 tygodni w dawkach od 200 do 300, nie wiem czy to ma jakiś sens jeśli mniejsze nie pomagają, ja odczułem tylko lekkie zćpanie ostatecznie na takich wysokich, do którego z czasem się przyzwyczaiłem,

a i tak obecnie myślę, żeby za jakiś miesiąc najpóźniej wrócić do sertraliny ale w dawce ok. 50 bo koniec końców to i tak było najlepsze ssri dla mnie, tyle, że potrzebuje czegoś do niego, pewnie klona doraźnie i jakiegoś paliwa

 

to może wenla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wisnia80, spałem po niej, długo czekałem aż mi ten ubok zejdzie, zwiększałem powoli dawkę, brałem o różnych porach i dupa po prostu łapała mnie senność w ciągu dnia za każdym razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brałem około 3 tygodni w dawkach od 200 do 300, nie wiem czy to ma jakiś sens jeśli mniejsze nie pomagają, ja odczułem tylko lekkie zćpanie ostatecznie na takich wysokich, do którego z czasem się przyzwyczaiłem,

a i tak obecnie myślę, żeby za jakiś miesiąc najpóźniej wrócić do sertraliny ale w dawce ok. 50 bo koniec końców to i tak było najlepsze ssri dla mnie, tyle, że potrzebuje czegoś do niego, pewnie klona doraźnie i jakiegoś paliwa

...co proponujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3,

chcesz usmiercic ludzi?

 

 

 

raczej ożywić . Zaden ZS w bezpiecznych dawkach obu leków tutaj nie wchodzi w rachubę . No , ale to tylko jak juz nie ma wyjścia . Teraz siedzę w depresji i wolę się samemu i po swojemu leczyć niż dać się zatruć jakimś syfem w Szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu dalej o ćpaniu a nie o leczeniu. :hide:

:lol: umarłam. :great:

 

-- 08 lip 2014, 20:33 --

 

Kalebx3, to nie ożuwia Cie metylofenidat? To ile tego bierzesz w końcu bom się pogubiła :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja serio pytam bo myślałam, że metylo robi wystarczająco dobrze i dlatego teraz mam zonka ogromnistego. :shock:

Kalebx3, serio...to ile tego bierzesz obecnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarka bardzo mnie przekonuje do zażywania sertry (na natręctwa) twierdzi że ew. dysfunkcje seksualne, jeśli już wystąpią (podobno bardzo mała szansa) ustąpią po odstawieniu. Spróbuję od jutra (mam brać rano), wezmę na początek pół tabletki czyli 25mg. Teraz będę już brał 3 leki: sertralinę, mianserynę i kwetiapinę. Całkiem bogate menu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, i jak na 200+ ? Nie jesteś śpiąca, zombiasta itp?? Jak z żarciem (chce się zeżreć wsio co nie ucieknie)???

 

Jeszcze nie weszłam na 250, póki co 225. Na sertrze nigdy nie byłam śpiąca-wręcz przeciwnie...

zombiasta póki co nie ;p (ale zobaczymy jak będzie na neuroleptyku).

Co do apetytu to u mnie go hamuje (a że przytyłam na miansie to cieszę się na możliwy spadek wagi).

A Ty masz problem z nadmiernym jedzeniem na sertrze?

 

brałem około 3 tygodni w dawkach od 200 do 300, nie wiem czy to ma jakiś sens jeśli mniejsze nie pomagają, ja odczułem tylko lekkie zćpanie ostatecznie na takich wysokich, do którego z czasem się przyzwyczaiłem,

a i tak obecnie myślę, żeby za jakiś miesiąc najpóźniej wrócić do sertraliny ale w dawce ok. 50 bo koniec końców to i tak było najlepsze ssri dla mnie, tyle, że potrzebuje czegoś do niego, pewnie klona doraźnie i jakiegoś paliwa

 

Większe dawki to chyba tylko na ocd mają sens. Mi 200 pomogła bardzo, ale niestety chyba wyrobiłam tolerancje dlatego próba z wyższymi.

Dla mnie sertra też najlepszy ssri w duecie z innym lekiem.

 

W ogóle zastanawiam się też jak to jest z receptą na wyższe dawki- bo dostaje od razu na 3 miesiące(czyli 6 opakowań po 100mg). Biorąc 250, a być może 300 i więcej robi się z tego 10. Teraz dostałam receptę na 8 opakowań-czyli jednak da się w świetle prawa? Nie ogarniam trochę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 16 / Dzień 2

sertralina 100mg(2x50)

risperidon 2x 0,5mg

Jakby powoli poprawa.

Czyli jakby, że niby co?

 

-- 09 lip 2014, 10:52 --

 

renee.madison, niestety apetyt na żarcie wzrósł mi na niej wprost nieproporcjonalnie do apetytu na życie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×