Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Ramanujan, tylko też system ten nie sprawdzi się chyba w przypadku egzaminów z takich przedmiotów jak np. matematyka. Przynajmniej do tej pory wszystkie egzaminy jakie miałam na tym tzw. Olacie były w formie testowej. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy jest możliwość ustawienia pytań otwartych na tej platformie egzaminacyjnej. Znaczy się pewnie jest, tylko nie za bardzo wiem jak miałoby to być później sprawdzane automatycznie przez program.

Moja uczelnia nie ma tego problemu, bo u mnie nie ma takich przedmiotów jak matematyka itp. i wszystkie egzaminy bez problemu można przeprowadzać w formie testu, ale na Polibudach już myślę, że byłby problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszykova, hehe ;) mi tam też ten system pasuje, bo czasy ściągania już dawno za mną a i nie czekam nie wiadomo ile za wynikiem egzaminu tylko mam od ręki po jakichś 3 sekundach ;)

minusem jest tylko to, że jeśli zabraknie Ci punkt do tego, żeby zdać i wykładowca nawet jakby chciał obniżyć próg i zaliczyć to teoretycznie nie może, bo wyniki są od razu przesyłane automatycznie do dziekanatu, ale u nas jeden wykładowca po tym jak zobaczył zdawalaność ostatniego egzaminu (6 osób na 40) to i tak obniżył próg, co uratowało tyłek połowie roku ;)

myślę, że to kwestia czasu i wejdzie taki system egzaminowania na większości uczelni, przynajmniej tych państwowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, ale ja nie chcę mieć umięśnionych nóg, chcę je odchudzić (mają być chude), tak jak i brzuch. :(

Spokojny trucht nie umięśni Ci nóg bo do tego potrzebowałabyś specjalnej diety na masę mięśniową; poza tym kobiety nie mają tendencji do szybkiego budowania mięśni.

Spali tylko zbędny tłuszczyk, co pozwoli osiągnąć Ci ładne i smukłe nogi (brzuch też skorzysta) :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój mózg się poddał, wraz z jądrami podkorowymi serotoninogennymi. Mogę albo upić się alkoholem do nieprzytomności albo zacząć planować bardziej definitywne kroki, które niemal nikogo nie obchodzą,kto byłby dostępny. Jest fantastycznie cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie obchodzę i każdy ma mnie w d...e, nawet mój własny ojciec. Dlaczego nie mogę mieć życia tak, jak wszyscy inni ludzie? Zero znajomych, przyjaciół... Chcę umrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się trochę mimowolnie nad tym co spotkało moich znajomych. Koleżanka mi już z miesiąc gada to samo jak sobie życie skomplikowała - dobrze chociaż, że nie widujemy się za często. Inni znajomi popadają tylko w kłopoty alkohol, wypadki samochodowe itp. Jeden znajomy dwa miesiące temu popełnił samobójstwo. Chwilami ciężko jest to wszystko znieść. Z tego co obserwuję wynika, że najlepiej się nie angażować w żadne znajomości bo można się tylko przejechać na kimś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dar, przejechac? Rozumiem martwic sie, byc obciazonym ich problemami, ale przejechać? Rozwin

 

Jeśli chodzi o przejechania się na kimś to chodziło mi o to, że na podstawie tego co słyszę jak znajomi się wzajemnie oszukują, zawodzą itp a znają się latami. Później są płacze i osoby będące przyjaciółmi stają się śmiertelnym wrogami itd. Jak się człowiek tego nasłucha to dochodzi do wniosku, że trzeba na wszystkich uważać i do każdej znajomości podchodzić z dystansem - niezależnie czy to znajomy, czy ktoś z rodziny itp.

 

Ale no cóż takie życie, nikt nie obiecywał że będzie kolorowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, czemu?

Bo już niedługo wybieram się na staż, a potem czeka mnie szukanie pracy i jeśli znajdę pracę, to potem musi chyba minąć rok, zanim będę mógł wziąć urlop. A żeby w moim życiu mogło się wydarzyć coś ciekawego to nie mogę być zajęty pracowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×