Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Byliście osłabieni po Paroksetynie? Mi łatwiej jest przewidzieć reakcje ludzi, łatwiej mi się myśli, analizuje, szybko łapię o co chodzi, ale stałem się bardziej "zwieszony", nie walczę o swoje zacięcie i jestem odbierany jako spokojny, ugodowy raczej.

Niby nic złego, ale to mnie denerwuje trochę, nie mam siły, spać mi się chce, nic mnie nie obchodzi zbyt poważnie.

Odstawiłem Paro ok rok temu, ale na codzień teraz tak właśnie mam, wiecie jak to zmienić? Przybrałem na wadze 10 kg, może to dlatego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawiłeś i utrzymują Ci się objawy??

Niby nie objawy, ale zmieniłem swoje zachowanie (może tylko mi się wydaje) i niekoniecznie na lepsze.

Wszystko niby ok, ale ciągle zmęczony jestem, tak przed leczeniem może było, tylko większe problemy mi to przysłaniały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zigi narzekałeś na ból brzucha po tym leku?

 

No, tak na razie mi przeszło, więc zobaczymy co będzie.

Jadę na samym paro, sen się polepszył, mniej lęków jest ok.

To jedyny lek który na mnie zadziałał i będę go brał puki nie

dokonam żywota tak mi się zdaje;)

Wspomagam się ziołami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnich kilka miesięcy brania paro 40mg przywykłem do senności w ciągu dnia i prawie codziennej konieczności popołudniowej drzemki. Uznałem to za przykry ale nieunikniony efekt brania tego leku. Jednocześnie stosowałem, również z rana 100mg topiramatu, mimo że lekarz doradzał stosowanie go na noc. Ale ja wiedziałem swoje, topi nigdy nie wydawał mi się ani odrobinę sedujący, poza tym wolę brać zawsze leki z rana, wtedy mam poczucie że działają wtedy kiedy trzeba, a nie że przesypiam ich działanie. Tymczasem na ostatniej wizycie padała decyzja o odstawce topiramatu, i co się okazało już zmniejszenie tej porannej dawki o połowę pierwszego dnia zdziałało cuda - żadnej senności w ciągu dnia, żadnych uciążliwych drzemek, miód malina! Obecnie biorę już tylko 25mg topi i 300mg gabapentyny i po senności ani śladu. Dodam jeszcze że biorę paroksetynę ok. pół roku i przez jakiś dwa miesiące zmagałem się z problemami natury hydrauliczno-libidowymi, ta przykra przypadłość również jednak stopniowo minęła. Acha, czytałem w tym wątku niedawno o zaburzeniach widzenia u innych użytkowników P - w moim przypadku ustąpiło to całkowicie w przeciągu miesiąca. Jedyny trwały efekt który chyba po paro nie mija z czasem, to osłabienie siły mięśniowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieliście jadłowstręt po paro? po jakim czasie minęło?

 

-- 12 cze 2014, 14:32 --

 

czytam, że po paro jest efekt nieostrego widzenia, czy po odstawieniu paro ten efekt przemija? czy wraz z braniem paro to się pogłębia, czy tylko do pewnego momentu ten efekt wystepuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja Freda muszę dziennie jakieś mięcho zasunąc . Nawet jak jeden dzień mieśa nie zjem , to już w następny dzień organizm się domaga.

Waże 67 kilo .

Pochwalę się ,że już 136 dni nie jem czekolady . Brzuch mnie przestał boleć i czuję się lepiej . Bo u mnie czekolady szły- jak juz -to co najmniej dwie na malą przekąskę . je-bać czekoladę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byscie mieli porownac paroksetyne do anafranilu to co bardziej zamula? Ja wrocilem do anafranilowego matrixa, bo leki mnie dopadly nieprzecietne. Chcialem na terapii lepiej analizowac rzeczywistosc, byc bystrzejszym, ale gowno powrocilo a ja i tak nie umiem analizowac rzeczywistosci, wiec co terapia pomoze..nie wiem skad te leki, mozg nie radzi sobie z pzetwarzanuem rzeczywistosci, a dokladnie to chyba platy czolowe,dobrze mowie?, ale co z tym fantem zrobić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie. Dziś jest 3 dzień brania przeze mnie seroxatu. Miałam zacząć od połowy tabletki ale się bałam więc pierwszego i drugiego dnia wziełam po ćwiartce, dziś już połówkę. Pierwszego dnia dokuczał mi ból głowy który po apapie ustąpił i już nie powrócił (odpukać). Dziś było mi troche słabo i troche miałam zawroty głowy ale takie do zniesienia. Teraz już czuje się dobrze póki co, może trochę osłabiona.

Myślicie, że jeszcze jakieś objawy mogą się u mnie pojawić czy raczej już nie skoro nie czuję się najgorzej? Zaczął się mundial i nie wiem czy mogę zacząć już szaleć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×