Skocz do zawartości
Nerwica.com

SSRI-temat ogólny


BirdyNamNam

Rekomendowane odpowiedzi

lunatic, Ty piszesz o danym leku a ja ogolnie o substancji. W szpitalu maja rozne smieci, zamiennikow 3 rodzaje z kazdego leku, wiec w tym przypadku to raczej nie zaden bonus, ale część pewnie tak robi.

 

-- 08 cze 2014, 23:51 --

 

Zreszta szpital to też co innego jak przychodnia lub prywatna praktyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie jest to regułą, są np firmy takie jak np Actavis ktore specjalizują sie tylko w zamiennikach i dają na to spore nakłądy finansowe zeby sie to sprzedawało, np tam gdzie pracowalem jezeli chodzi o antydepresanty to w ogole nie sprzedawalo sie oryginalow tylko lekarze pisali rozne zamienniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, jak dla mnie to sertra 100 działa lepiej niż esci 20.

 

 

Dla mnie sertra to wgl mistrzostwo świata a 100mg najlepsza dawka.2lata się tym żywiłem i było prześwietnie owszem były wachania nastroju ale tego na speedowania to bym w życiu nie oddał.Zero lęków,dłuższy stosunek,zwiększona kondycja,podwyższona samoocena,pro społeczna super.Minimalne skutki uboczne po 4 miesiącach już żadnych.Niestety po 2 latach przestała działać na lęk.Teraz mam cital i siedze spocony na nim jak ruski termos i boję się że zadziała dużo gorzej od Sertraliny.Ubóstwiam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,co myślicie o połączeniu ssri z doxepiną,aktualnie jestem na samej doxepinie, w pewien sposób chamuje ona natrętne myśli i lęki co nie znaczy że całkowicie je usuwa,za to trochę za bardzo zamula,dlatego myślę na połączeniu z ssri.

ssri+doxepina+ewentualnie Baclofen bo przy ostatniej przygodzie z paroksetyną prawie zostałem alkoholikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie w domu Asentre która przestała działać, Cital który teraz biorę,Wenlafaksyne którą szybko odstawiłem ze względu na skutki uboczne,Mirte na recepcie.Mam brać jedynie Cital ale mam dziwne przeczucie że On nie zadziała albo jedynie słabo w porównaniu do Asentry.Z chęcią bym sobie bez wiedzy lekarki dołożył do citalopramu-sertraline,mirte,albo nawet wenle w małej dawce.Wiem jestem poje.... ale to w końcu moje zdrowie i mi zależy aby było good a dobrych lekarzy brak tam gdzie mieszkam.Narazie poczekam z tym może citalopram rzeczywiście coś da. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vizir, lekarz przepisal mi dzis jednak paroksetyne. Przez tydzien 10mg pozniej 20mg kurcze boję sie tych skutkow ubocznych jak to bedzie przeraza mnie fakt ze bede miec znow tydzien wyciety z zycia. Ale jest nadzieja ze mianseryna złagodzi mi skutki uboczne. Przynajmniej mam taka nadzieje..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to już mam takie podejście, że pal licho skutki uboczne, mogę rzygać i wić się z bólu tydzień/dwa ale żeby potem zaczęło działać jak powinno. Tak, to człowiek bierze męczy się i po paru tyg. klapa, zero pozytywów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×