Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

a u mnie całkiem spoczko, pracuje po 10 godz dziennie wiec troche tyram sobie ale pozytywnie w pracy zgrana ekipa i całkiem inaczej pracuje sie wśród osób które lubimy

w weekend planujemy wyjechac gdzies na kajaki my znajomi gril spanie w aucie te sprawy i bardzo sie cieszę

na

wieczrkiem chciała kumpela wpasc i to drugi raz jak sie sama zapowiada a dzisiaj sie wcale nie odezwała

:evil: i troche mnie tym wkurza ale poza tym to u mnie jakos rozne sprawy relacje sie prostuja i wogole mam odczucie ze się wszystko dobrze układa

a wogóle to dawno nie byłam tak pozytwnie nastawiona do życia

2uge4p4.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak tam dzień mija? :papa:

Cześć. U mnie mija tradycyjnie, czyli pod kocem. Na nic nie mam siły. A jak u Ciebie?

 

Leżę sobie pod kołdrą i walczę z oczami, które najchętniej zamknęłyby się ;) Tak bardzo chce mi się już wakacji, kiedy dni będą się zacierały i będę mogła sobie nołlajfować do woli, ale z drugiej strony chciałabym w końcu znaleźć sobie jakichś znajomych i nie spędzać wakacji tak, jak co roku... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak tam dzień mija? :papa:

Cześć. U mnie mija tradycyjnie, czyli pod kocem. Na nic nie mam siły. A jak u Ciebie?

 

Leżę sobie pod kołdrą i walczę z oczami, które najchętniej zamknęłyby się ;) Tak bardzo chce mi się już wakacji, kiedy dni będą się zacierały i będę mogła sobie nołlajfować do woli, ale z drugiej strony chciałabym w końcu znaleźć sobie jakichś znajomych i nie spędzać wakacji tak, jak co roku... :(

Ja nie mam tego problemu bo nołlajfuję już od ponad roku. A co do znajomych, to zerwałem ze wszystkimi kontakty. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam tego problemu bo nołlajfuję już od ponad roku. A co do znajomych, to zerwałem ze wszystkimi kontakty. :(

 

Witam w klubie :( Kiedyś było mi tak dobrze, ale teraz coraz bardziej mi to doskwiera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam tego problemu bo nołlajfuję już od ponad roku. A co do znajomych, to zerwałem ze wszystkimi kontakty. :(

 

Witam w klubie :( Kiedyś było mi tak dobrze, ale teraz coraz bardziej mi to doskwiera :(

Mi szczerze powiedziawszy to nawet tak bardzo nie przeszkadza brak znajomych. Z resztą i tak nie mam jak do nich wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi szczerze powiedziawszy to nawet tak bardzo nie przeszkadza brak znajomych. Z resztą i tak nie mam jak do nich wyjść.

 

Ja bardzo chciałabym, ale nie mam do kogo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi szczerze powiedziawszy to nawet tak bardzo nie przeszkadza brak znajomych. Z resztą i tak nie mam jak do nich wyjść.

 

Ja bardzo chciałabym, ale nie mam do kogo...

Ty nie masz do kogo, ja nie mam jak... cóż poradzić? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×