Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Amarant_89, No tak,też prawda,może jak mnie zobaczą to się nade mną zlitują bo nie wykluczam,że jak pójdę na komisję to ze stresu mogę dostać ataku lękowego(zawsze się tak dzieje jak coś mocno przeżywam) :zonk:

 

-- 13 maja 2014, 18:44 --

 

Mushroom, :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, Amarant_89, cześć :)

 

-- 13 maja 2014, 19:57 --

 

Rebelia, cześć dużo pracy, jeszcze zaraz przyjedzie kumpel i zabierze swoją kartę graficzną której używałem bo moja mi się spaliła i zostanę na gównianym laptopie który wczytuje strony 10 minut bleee

mam ochotę wrócić do treningów i do nauki photoshopa i nawet nie mam siły, może od przyszłego tygodnia nie będę zapierdalał jak wół za grosze to wtedy :roll:

 

Co u Ciebie słychać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, istnieje jeszcze coś takiego jak "skullptura final fix" - jest to "mała" poprawka, która powstała krótko po premierze F3 i naprawiła praktycznie wszystkie błędy związane ze stabilnością i wydajnością gry. Co ciekawe nawet wszystkie oficjalne patch'e nie były wstanie tego dokonać (bynajmniej na moim kompie) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, jako tako do przodu, dzieki :) ale cos chyba wisi w powietrzu, bo co chwile slysze, ze zjazd psycho-fizyczny. U mnie tez, moglabym spac caly dzien, co u mnie jest.. wow, w dodatku przy problemach ze snem

w radiu mówili że dzisiaj skoki ciśnienia ciągle i można się źle/sennie czuć, może to to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×