Skocz do zawartości
Nerwica.com

Najseksowniejsi/najseksowniejsze


L.E.

Rekomendowane odpowiedzi

zmęczona_wszystkim, nie jestem w żaden sposób cięty na kobiety, uwierz mi, daleko mi do tego. I aby była jasność tematu, nie piszemy tu o żadnej zdradzie i naginaniu faktów aby takie zachowanie usprawiedliwić.

Zrozum, chodzi mi o to ze jesli kobita oglada facetow w necie jest o.k a jesli takie samo zachowane zaprezentuje mężczyzna jest za to oczerniany. Odnieś sie do tematu albo zamilcz.

A swoja droga bylem w tej społeczności, ze stronki ze złotymi myślami jak to pięknie ujęłaś korzystam od poczatku jej powstania, od momentu jak była dostępna tylko dla zaawansowanych, niestety komercja i teraz każdy może tam pisać co chce. Zadowolona :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytelny i bezkompromisowy sygnał UE obwieszczający jedynie słuszny kierunek propagujący pedalstwo i wszelkie inne zboczenia, oraz wynaturzenia.

I proszę na mnie nie "wsiadać" ponieważ jako biały, katolicki heteroseksualista jestem na terenie UE prześladowaną mniejszością, ktorej prawa są notorycznie łamane poprzez sądy i media promujące odmienne przekonania od moich ( wszelkiego rodzaju tęcze, pederastię, grodzkich, biedroniów,muzułmanizm, gender, cweli w sukienkach, parady równości czy tak zwany "konkurs" eurowizji)

 

:great:

 

Wygrana tego czegoś to znak, że trzeba budować bunkry, zbroić się albo po prostu wyemigrować z Europy.

Kontekst polityczny był tak wyraźny, że aż się rzygać chciało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytelny i bezkompromisowy sygnał UE obwieszczający jedynie słuszny kierunek propagujący pedalstwo i wszelkie inne zboczenia, oraz wynaturzenia.

I proszę na mnie nie "wsiadać" ponieważ jako biały, katolicki heteroseksualista jestem na terenie UE prześladowaną mniejszością, ktorej prawa są notorycznie łamane poprzez sądy i media promujące odmienne przekonania od moich ( wszelkiego rodzaju tęcze, pederastię, grodzkich, biedroniów,muzułmanizm, gender, cweli w sukienkach, parady równości czy tak zwany "konkurs" eurowizji)

 

 

Tolerancja aż wychodzi ci dupą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytelny i bezkompromisowy sygnał UE obwieszczający jedynie słuszny kierunek propagujący pedalstwo i wszelkie inne zboczenia, oraz wynaturzenia.

I proszę na mnie nie "wsiadać" ponieważ jako biały, katolicki heteroseksualista jestem na terenie UE prześladowaną mniejszością, ktorej prawa są notorycznie łamane poprzez sądy i media promujące odmienne przekonania od moich ( wszelkiego rodzaju tęcze, pederastię, grodzkich, biedroniów,muzułmanizm, gender, cweli w sukienkach, parady równości czy tak zwany "konkurs" eurowizji)

:brawo:

 

nie ze wszystkim się zgadzam co napisałeś, ale w sensie konkursu i politycznej poprawności w 100% jak również konkurs napisany w cudzysłowie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, No to co, ja nie mam ochoty go przelecieć w żadnym wypadku. Feeeeeeeee. Po prostu jestem tolerancyjny.

Więc bądź tolerancyjny na kogoś nietolerancyjność hipokryto Ty. :roll:

 

kurwa, ktoś dyskryminuje innych a ja mam być tolerancyjny na tą dyskryminacje. kurwa zastanów się.

 

A tobie wychodzi dupą sperma kolegi

 

O kurwa, niedoczekanie moje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem żadnym entuzjastą multi kulti z nadmiernymi ulgami dla imigrantów, ale jak ktoś mówi, że jest prześladowany w Polsce jako biały hetero katolik -> :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/cenzura/, ktoś dyskryminuje innych a ja mam być tolerancyjny na tą dyskryminacje. /cenzura/ zastanów się.

A pedały dyskryminują normalny związek. I mają coraz więcej tej tolerancji od każdego. Więc co to za tolerancja, skoro nie potrafisz zaakceptować czegoś tak prostego jak innego zdania i braku jej u kogoś.

 

Zastanów się. /cenzura/ /cenzura/ /cenzura/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaffe_och_blod, Na wstępie ugruntujmy to ze jestem hetero w 100000% i preferuje zdrowe seksualnie kobiety. To ze pedalstwo istnieje wcale mi nie przeszkadza. To ich wybór. Toleruje to. Najechałem na kolegę bo dyskryminuje homo.

A tolerowanie w moim przypadku faktu ze ktoś dyskryminuje innych nie jest poprawną tolerancja, więc jako zwolennik poprawnej tolerancja neguje to. Nie uznaje zasady: jestem nietolerancyjny na innych i uszanuj moją tolerancje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×