Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hej :papa:amelia83, a nic u mnie, byłam u lekarza, zapisał dodatkowo atarax, odstawił olanzapinę i zapisał convulex, na razie do szpitala nie idę, ale czuję się do kitu a co u Ciebie??

 

platek rozy, jak tam komisja???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, co u Ciebie jak się czujesz???Ja do niczego,już mi chyba depresja nie odpuści, jeszcze do tego pogoda fatalna, prawie cały czas pada deszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, :papa: hejka u mnie znosnie , chciałabym już wrócic do pracy a nie mam mocy na tyle...jeszcze trochę :pirate: a Ty jak się czujesz kocchana

szukam sobie szkoly i znalazłam blisko w miescie chcę iść od września tylko mój słomiany zapał może tym razem bardziej się przyłożę bo chciałabym ją skonczyć :mhm:

 

-- 09 maja 2014, 16:04 --

 

Anna Maria, a TY Kasiu lepiej niz rano?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja też szukałam szkoły,znalazłam ale nie wiem czy się pozbieram do września :( a do jakiej szkoły chcesz iść? ja policealna, wizaż i stylizacja znalazłam ale nie wiem ciągle się jeszcze waham,cały czas trzyma mnie depresja, nie wiem czy te leki na mnie nie działają czy co jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, a to nawet nie wiedziałam,że tak jest

 

Anna Maria, Rozumiem Cię, przechodzę to samo, a mój lekarz chyba ma to w dupie i pyta się kiedy idę na komisję mówię,że nie wiem o nie mam terminu, to pyta jak się czuje mówię,że jedyny plus taki,że śpię i na tym się kończy bo jestem rozdrażniona itd a on nic.. nie wiem sama co ja mam zrobić ze sobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×