Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

ja między 2 a 4, tylko czasem śpię za długo bo do około 10 :/ mam takie dni, że mnie ścina sen jakbym wziął ze 100 mg Trittico po przerwie, efekt depresji pewnie, no chyba, że ruscy...

 

-- 09 kwi 2014, 02:25 --

 

asl niestety nie :( ale to na 99,9(9)% Wiesiek w swoim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiu :hide: ja na kompulsywnym żarciu zrobiłem ~8 cm w pasie w 2 miesiące, tragedia, teraz mam taki ciąg, że muszę non stop wodę pić, a w niedalekim czasie zacząć coś ćwiczyć w końcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, no to powienienes sie cieszyc ze schudes te 8 cm. Ja bym sie cieszyl bo poko co to jem marnie i malo a tyje.

Tez przydalby sie jakies ćwiczenie, moze bieganie, ale nie wiem czy to cos da. Pije lirt mlea codziennie a pozniej cos zjem, jakies parwki albo kabanosy,

no i codziennie jem tez ciastka. No i tyje a powinienem chudnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, aha b Ty dales tylde a ja pomysalem ze to jest minus. W takm razie nie wiem co rzec, chyba musis skonczyc z tym komplusywnym zarciem i moze nie trzeba bedzie nic cwiczc. Co do mleka to juz taka tradycja, ze przed sklepem wypijam litr laciatego i nie bede z niej rezygnowal

bo to jest jedyny pewny posilek w ciagu dnia, bo czasami moge na wieczor nic nie zjesc, tak ze wole tego litra wypic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

litr mleka zamiast posiłku, powalasz mnie Wiesiu :mrgreen: lepszy byłby już kefir/jogurt z grahamką...ale cóż tradycja to tradycja ;)

powoli kończę, tyle, że u mnie łatwo złapać fat a cholernie ciężko pozbyć się, powinienem wrócić do biegów, tak na start to chyba pół km bo więcej moje nogi i serce pewnie nie wytrzymają :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×