Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZOLPIDEM(ApoZolpin, Hypnogen, Nasen, Noxizol, Onirex, Polsen, Sanval, Stilnox, Zolpic, Zolpidem Genoptim/Vitabalans, ZolpiGen, Zolsana)


Gość

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      71
    • Nie
      10
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, silna wola i zarwanie kilku nocek. Innej metody nie znam i inne na mnie nie działały. Spoko, teraz mówisz o uzależnieniu spokojnie, pogadamy za parę lat... :? "To tylko tabsy" Pfff...

odbyt13387429167180.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, wybacz, nie mogłam się powstrzymać...

 

wieslawpas, tak, zarwanie kilku nocek, spowodowało, że 1,5 tabletki działa. Jak się zapieprza 10h dziennie, do tego 2 h dojazdów, to nie ma bata, żeby 1,5 tabletki nie ścięło . :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, opiekuję się małym dzieckiem, dojeżdżam do niego na wiochę, spory kawałek , prócz opieki nad małym, zajmuję się "ogarnianiem domu". Więc nie leżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no mam... Ale jest praca, nikt mi na ręce nie patrzy, pracodawcy są spoko, więc staram się nie narzekać. Ale bardzo źle się czuję przy tym nowym zestawie leków... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89, wroc do starego zestawu jak bylo dobrze.

 

-- 28 mar 2014, 23:33 --

 

siema dzisaj mam ciezki dzien duzo napiec. Wczoraj noca zażylem 4 tabletki tiscerinu, do tego zolpirem. zaspałem, ale obudzilem sie z napieciami. Kolega w biurze zaytal sie mnie czy na cos, choruje bo dziwnie wygladam, terepeutka tez to zauważyka i walnęła i tyrade na temat uzależnienie od leków, kasjerka w kasie tez powiedziała mi że mam takie dziwne podkrążone oczy. Ide wieczorem na parking na pogadanke do Edka, on pewnie nie bedzie mi paytrzyl w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, tisercin to nie landrynki żebyś tyle naraz brał, do tego jeszcze kilka tabsów zolpidemu!!! Bierz tyle, ile zalecił lekarz, zapewne 1 tabletkę 25mg. Trudno nie byc zamulonym po takiej dawce leków. Tisercin jest silnym neuroleptykiem, a nie środkiem typowo nasennym, działa dopiero nasennie po ok.1,5-2 godz. i trzeba się wtedy położyć spać i próbować usnąć. On nie działa tak jak stilnox, musisz nasycić nim organizm stopniowo, biorąc codziennie przed snem taką dawkę jaką przepisał ci lekarz!!!!!!!!! :time::time::time:

Ale widzę, że Wiesław wie lepiej :bezradny::hide::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, a ile kazał brać Ci lekarz tisercinu i stilnoxu ??? ...wątpię że po 3 tabletki. Sam sobie dawkujesz jak chcesz, o wiele za dużo. Zacząłeś od razu od "ciężkiej artylerii"- poczytaj ulotkę tisercinu, co to za lek i jakie ma skutki uboczne w większych dawkach!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, ok, skoro taką dawkę zalecił, to w porządku ale na bank nie przepisał Ci brać takich ilości Zolpidemu. Wiem, że i tak mnie nie posłuchasz ale zmniejsz dawkę. Jedyne co osiągniesz braniem takich ilości zolpi, to coraz większa tolerancja. I będziesz potrzebował więcej i więcej... Wiem z autopsji, bo potrafiłam w ciągu wieczora wpierdzielić 8-10 tabletek. UWAŻAJ, BO BAWIENIE SIĘ TYM LEKIEM JEST NIEBEZPIECZNE. Rozumiem Twoją bezsenność - sama ją mam ale walczę z zopidemem. Przynajmniej się staram, mimo, że 1/3 mojej pokaźnej apteczki to właśnie Onirex i Polsen .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89, tak, ja wiem ze to jest niebezpieczne, najwiecej zazylem 4 na raz. przedwczoraj, teraz dostaem ten tiscerin i od tego momentu ilosc stilnoxu sie zmniejszyla do 2 tabletek. Z tym ze ten tiscerin to staszenie muli, jestem megazamulony. Psychotropka`89

jesli Ty tyle zazywalas tyle leku to skad go bralas? Dla mnie stalo sie to problemem bo psychiatrzy wypisuja tylko po jednm opoakowaniu. No to jak bierzesz 3 tabletki to opokowanie wystarcza tylko na tydzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×