Skocz do zawartości
Nerwica.com

Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem


gosia hd

Rekomendowane odpowiedzi

scarlett33, Scarlett, znam ten strach. Doskonale go znam ale nie pozwól, żeby on Tobą rządził. Masz leki wspomagające, nic złego Ci się nie stanie. Jeżeli pojawi się lęk, schowaj się pod ciepły koc, zamknij oczy i uwolnij myśli, postaraj się. Ja w 100% w Ciebie wierzę i chcę żebyś "wygrała". Bardzo tego chcę. Szczerze, jesteś moim natchnieniem i niech tak zostanie. Mocno tulę, w razie lęków zostawię Ci swój nr. na privie i pisz. Będę Cię wspierać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scarlett33, Ja utkwiłam na dawce 6mg Sedamu i 1,5 Clonazepamu, dzień w dzień. Na chwilę obecną nie wyobrażam sobie redukowania dawek. Jestem za słaba. Czuję to gdzieś głęboko w środku i tak jak Ty potrzebuję wsparcia, potrzebuję siły a jak na razie kiepsko z tym drugim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dość mam tego bagna

Dziewczyny wyobraźcie sobie że jesteście na środku tego wielkiego bagniska i z każdą tabletką coraz bardziej się topicie bo stajecie się cięższe, słabsze i wciąga Was na dno. Na brzegu czeka na Was piękna przyroda, słońce ale żeby tam dojść trzeba się namęczyć żeby wyjść z tego bagna, są potknięcia, brak wiary ale trzeba próbować do skutku bo warto!

 

"Żabki w śmietanie czyli wytrzymać (bajka o żabkach w śmietanie)

Sporo osób sądzi, że już wszystko za późno,

że nic nie da się poprawić...

 

Znacie bajkę o żabkach w śmietanie?

No, to posłuchajcie:

 

Dawno, dawno temu wpadły dwie żabki

do wysokiego naczynia ze śmietanką.

Próbują wyskoczyć - nic z tego!

Jedna wkrótce zaprzestała wysiłków.

Utonęła.

 

Druga z nadzieją ponawiała próby.

Nie minęło czasu wiele

i pod wpływem jej ruchów

ubiła się pokaźna gruda masła.

Dzięki niej żabka zdołała odbić się

i wyskoczyć.

Ocalała i żyła odtąd szczęśliwie...

 

Tyle bajeczka.

"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po ostatnim odwyku byłam czysta 2 miesiące ale to były koszmarne dwa miesiące i koszmarny odwyk...

 

 

jakbyś może dała na wstrzymanie rok , a nie dwa miechy , to juz ten następny drugi rok mógłby być weselszy i bardziej urodzajny w luzik bez ciuiciu likworków. Dwa miechy to zbyt krótko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryfka, to jest okroppne. Mam masę obowiązków a będąc na głodzie nie jęstem w stanie się ruszyć. Lęki mnie paraliżują. Dziś zaczęłam działać dopieró jak klon zadziałał. A zmęćzona jestem tym wszystkim tak,jakbym cały dzień na nogaaach była. Tak mnie ten stan wymęćzył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scarlett33 Znam to dobrze bo na mnie też benzo działało aktywizująco,a po nagłym odstawieniu nie byłam nawet w stanie kiwnąć palcem taka byłam zmęczona . No ale powoli to ustąpiło. Musisz brać jakieś leki zastepcze jak chcesz jakoś egzystowac bo inaczej to będziesz tylko wegetować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×