Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, rozumiem, myślę, że to dobry pomysł z tym logopedą, miałam kolegę na roku, który się jąkał, i wiem, że pracował nad tym i z czasem było coraz lepiej. A teraz mam studenta jednego, który się jąka, ale cieszy mnie to, że mimo tej wady, odzywa się często na zajęciach, w ogóle bardzo go polubiłam, bo dużo wnosi do zajęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, też sie zawsze odzywałam po mimo wady wymowy, ale to dosć uciążliwe bo nie wszyscy mnie rozumieją jak mi cieżko przebrnąć przez jakies słowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosiulek, dzięki kochana:* w ogóle ten student w zeszłym semestrze na zajęciach nic nie umiał, bo miał braki ze studiów pierwszego stopnia, kolokwium zaliczył na 3. No i potem zapytał się, czy może to poprawić. No i przyszedł i byłam bardzo zdziwiona, bo świetnie opanował cały materiał, bardzo mi się to podobało, że mu się chciało, bo to trudny bardzo przedmiot i wiem, ile pracy musiał w to włożyć. Postawiłam mu 4+ :smile:

kasiątko, bardzo dobrze Kasiu, że Cię to nie blokuje. Ale fajnie, że chcesz nad tym popracować. To chyba jest trochę na tle nerwowym czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, tak na pewno na tle nerwowych, do tego fobia społeczna, dlatego z tym wzlekałam,ale zobaczę co powie logopeda, może i dla mnie będzie metoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×