Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Hejtujący nadal jestem,co do wiedzy o wszystkim i zawsze,nie wiem,jak ktoś się nie zgadza zawsze mogę go zbanować w chuj i tyle D:

"Oni mają racje"

"Ale to ja mam bany"

filepicker%2FNFmaj5NuQ6GrC8JNxQi6_3sfmen.jpg

 

-- 11 mar 2014, 19:21 --

 

Absinthe, łotworte

MamSwojePoglady, dystymiczny łosioł D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Nergal ? tylko , że on nie jest z nią od chyba 3 lat , przeszedł na jaśniejszą strone mocy :(

Ale swoją drogą fajna z niego dupa

Taki z niego szatanista, filozof i fajna dupa jak z buki hodowca kotów :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Ty powinieneś wiedzieć..mimo żeś fanboj konsolowy :>

co to jest ten ekwipunek na koncie Steam, dostaję jakieś odznaki, z EU IV jakieś grafiki z mordą królowej Elżbiety albo jakichś fagasów, co u licha..jak będę chciał obrazki to sobie google grafikę włączę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dawaj Kestrel, za ile chcesz kupić The Virgin Queen

Elizabeth I reigned England and Ireland from 17 November 1558 until her death in 1603...

holy shitt...no takiej odznaki na pewno nikt nie ma, będziesz kimś na Steamie, taniutko sprzedam! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest ten ekwipunek na koncie Steam, dostaję jakieś odznaki, z EU IV jakieś grafiki z mordą królowej Elżbiety albo jakichś fagasów, co u licha..

LOL najlepsze że mam taką samą zagadke :D Ostatnio więcej tak btw grałem na kompie, i podbudowałm trochę swoją kolekcję na steamie, i zauwazyłęm że po zagraniu w jakąś nową grę dostaję jakieś pierdoły w ekwipunku, które nie chu-chu nie wiem czym są, a najbardziej ciekawi mnie opcja "sprzedaj" koło nich. Z ciekawości raz w to wlazłem i okazało się ze te obrazki można sprzedawać; tyle że jak poprosiłem o zestawienie cen tych moich przedmiotów w ekwipunku to wyszło mi że najdrozsza chodzi po... 20 eurocentów. No i tu wielki znak zapytania - kto by się bawił w sprzedawanie takich pizdryków, i tym bardziej - kto, kurva jest takim idiotą żeby je kupować??? Ogólnie to - nie mam pojęcia, to dla mnie pzoostaje też zagadką, tak samo co oznacza status "chce sie wymienić" na steamowym "gg" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×