Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZOLPIDEM(ApoZolpin, Hypnogen, Nasen, Noxizol, Onirex, Polsen, Sanval, Stilnox, Zolpic, Zolpidem Genoptim/Vitabalans, ZolpiGen, Zolsana)


Gość

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      71
    • Nie
      10
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Ten lek zawsze mnie mnie usypia, ale dzisiaj mialem taki moment, ze przegapiłem nasenne działanie leku. Faktycznie, ze lepiej nic nie robic nie sieziec za kompem, albo laptopem, najlepiej po prostu polozyc sie i leżeć.

 

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychotropka mam nadzieje :) lek nalezy przyjmowac maks do 21-22 i chodzic o stalej godzinie spac to samo z porannym wstawaniem.W miare czasu organizm nauczy sie odczuwac sennosc.Efekty widac np.przez weekend kiedy nie musimy wstawac rano tak jak w tygodniu a nasz organizm sam sie budzi juz o stalej godzinie i za nic pozniej nie usniemy.W przypadku wieslawpas lek bierze wieczorem a idzie spac o 3 rano biorąc stilnox z nastawieniem ,ze tylko ten lek go uspi.Na drugi dzien wstaje o 12 i tak wyglada kazdy dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fantasy, ale to jest zupełnie inna bajka... :roll: Ty jesteś do tego zmuszony i zażywasz tabletki z głowa, mam nadzieję, a pan W. na własne żądanie rozwala sobie rytm snu, a później jest wielce zdziwiony, że film urwany, że nie usnął od razu, jadł ciasteczka, itd. :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Wiesław - wieslawpas, . Tłumaczymy temu chłopakowi, jak zażywać zolpidem, aby nie mieć zerwanych filmów i żeby móc po nim zasnąć . A do Niego nasze rady totalnie nie trafiają. Ja rozumiem uzależnienie, bo sama jestem od niego uzależniona ale trzymam się tego co jest w ulotce i śpię "normalnie" . Ot i cała historia z Panem Wiesławem. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj bez problmemu mimo jedzenia ciastek, czytania na latopie zasypim po poltorej tebletki stinoxu, ale tej nocy mialem problem. Myczyly mnie roznie trudnie mysli, zazylem lek nic nie robilem ani nie jadlem ciastek ani nie czytalem po prostu gapilem sie w sufit, probowalam sie jakos uspokoic i spac. No i niestety

tak zeszlo az do bladogo switu. Co robic zeby zasnac, dlaczego lek nie zadzialal? Nie byłem jakoś szczególnie pobudzony, zaniepokojony czy cos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×