Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, wcale nie bry... :? Od wczoraj mnie tak brzuch nap... , że szlag chce mnie trafić. Prochy, koc, poduszka elektryczna i najchętniej bym zasnęła na kolejne 2 dni. :evil:

 

Biedny mężuś się wczoraj nasłuchał, że pier...lę poród jak ma boleć jeszcze bardziej, do tego setki jęków i milion słów : boli, nakurw..., napier...., ku..wa, itd. Jeszcze bidok pyta się mnie wczoraj jaki odczuwam ból w skali od 1-10. Moja odpowiedź: 11 KU...WA!!! i powrót do gryzienia poduszki. A jak jeszcze mi puścili w tv reklamę tegoż nurofenu jak to działa po 5 minutach, to miałam ochotę zaje...ć czymś ciężkim w telewizor. KOOOSZMAR. I dziś ciąg dalszy...

 

Dzięki Bogu nie puszczają już tej poj...nej reklamy "być kobietą, być kobietą...". :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Do odważnych świat należy. Ruszam dupsko i idę do tego lekarza. Jakbym długo się nie odzywał na forum to będzie znaczyć, że wyleczyli mnie jedną wizytą, opuściłem kraj i wyruszyłem szukać złota Majów. Znaczy się nie martwcie się. Ewentualnie może być jeszcze tak, że dojdą do wniosku ze oddział dzienny to jednak za mało na moje problemy. Wtedy się martwcie. I zawiadomcie rodzinę...

Nara 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×