Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Wkurza mnie, że jednak trzeba zrobić wykład monograficzny, w dodatku narzucono nam jaki dokładnie i o której godzinie. :evil: A przecież mieliśmy zrobić tylko 2 fakultety!!! Ale spoko, przecież nic się nie stanie, jak zmarnuję 1,5h życia (albo więcej, jak przed tym gównem będzie okienko). :evil::evil:

 

W ogóle wkurza mnie ten nowy zje*any plan!!!! Żeby w ostatnim semestrze nie mieć ani jednego dnia wolnego?! :evil:

 

No i że skończyły się już przedmioty specjalizacyjne. Teraz dopiero będę się nudzić niemiłosiernie na zajęciach. :x:why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tępa dz*wka z mojego kierunku studiów. Głupia, pusta s*ka, która uprzykrza innym życie swoją niekompetencją i niskim ilorazem inteligencji. Co tacy ludzie robią na studiach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-je.ane babcie w autobusach, na ulicach, wszędzie :evil: uważają że skoro są takie stare to cały świat jest dla nich i wszystko im wolno :evil: także zwracać głośno uwagę i obrażać młodszą osobę niepełnosprawną, która zajęła jej miejsce... :roll: po prostu wkur.iają mnie one tak, że bym powybijała je jakbym mogła.

-chamstwo, chamstwo i jeszcze raz głupota innych ludzi w stosunku do mnie,, innych i świata

-mój wszechobecny, wszechogarniający lęk, który paraliżuje mnie od wewnątrz, sprawia, że nie mogę oddychać, żyć i normalnie funkcjonować, to g.... towarzyszy mi każdego dnia!

-woda mi leci z sufitu :shock:

-koniec ferii

-nie lubię jakoś piątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, no ja tam Łódź lubię. Jest brzydka, czasem śmierdzi, ale ma masę urokliwych miejsc. Też zresztą inaczej jak jest się z doskoku, a inaczej jak się w tym mieście wychowuje. Ale kumam klimat, wielu moich znajomych przyjezdnych po jakimś czasie dopiero się do miasta jako tako przyzwyczaiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee

 

442105323l.gif

 

jest jeszcze cała ciemna.

 

a gdzie dostanę tą daim?

 

-- 07 lut 2014, 19:38 --

 

slow motion, no ja tam Łódź lubię. Jest brzydka, czasem śmierdzi, ale ma masę urokliwych miejsc. Też zresztą inaczej jak jest się z doskoku, a inaczej jak się w tym mieście wychowuje. Ale kumam klimat, wielu moich znajomych przyjezdnych po jakimś czasie dopiero się do miasta jako tako przyzwyczaiło

no ja pochodzę z Warmii ;)

a teraz zamieszkuje okolice Łodzi gdzie całkiem mi dobrze.

Lubię za to Pabianice gdzie jestem co najmniej 4 razy w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow, aaaaaj, wygląda pięknie, a to jakaś limitowana seria? (tu na bank nie znajdę, a nie wiem czy zdąże do pl wrócić do czasu aż nie wykupią ;))

Daim Marabou można czasem znaleźć w IKEI, ew. zapraszam do Szwecji, a ostatecznie może jak kiedyś uda mi się wpaść na jakiś zlot to przywiozę ze sobą ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×