Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy idziesz do tego szpitala i dlaczego

Do szpitala wybieram się prawdopodobnie we wtorek, ponieważ muszę być pod obserwacją jak mi zmienią leki, żebym czegoś nie odwalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry! (oby) :)

 

Zniklam wczoraj, gdy podzialalo benzo. Odlcialam do krainy: ..Ale o co Ci chodzi...?..., co mi sie rzadko zdarza, na ogol poteguje sie dol po niezawodnym alpra.

 

Hania, chocovanilla, tosia :))

Płatek - tak, zgadza się. Ale nie umiem nic wiecej napisać. Potrzebuje sil, a naczerpuje ich wciaz z tego samego zrodla, w tej chwili jest debet, nie wiem, czym naladowac akumulatory. Skąd nabrac nadziei. Na pulpicie mam "zawieszkę" : "To niemożliwe..", powiedział rozsądek. "To ryzykowne" - powiedziało doświadczenie. "To bezsensowne..", powiedziała duma. "Mimo wszystko, spróbuj".. - powiedziało serce.

 

warrior, dzięki! :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, obudzilem sie dzis okolo 9 rano i do tej pory ogarnalem sprawy firmowe. Oczywiscie nie ma tak zeby sie czyms nie wkk urwic. Dakej nie mam juz co robic.

Z radoscia wspominam czasy kiedy pisalem na forum do 3 rano, spalem do 14, ogranialem sprawy firmowe w 2 godziny i lecialem do biura na 16, Wsztko trzynalo sie kupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×