Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Było za darmo w ps+ :) Jest to chyba najgorsza wersja, grałem na ps3 i kompie. Nie zrobiłbym tego tej grze drugi raz puszczając ją na stareńkiej ps3. Grafika nie trzyma klatek i brak efektów.

Kurde musiałem ominąć, bo mam abonament PS+ a jedyne co mogłem dzięki niemu zyskać to zniżka w stosunku do normalnej ceny. Tak czy srak, 5 dych to nie za dużo.

 

Co do grafy to wcześniej grałem na xboxie, i chyba faktycznie PS3 wersja wygląda jakby ciut gorzej. Ale ja nie jestem graficznym fetyszystą, liczy się gameplay. Ja do dziś bez skrzywienia jestem w stanie pograć w gry sprzed 5, 10, 25 lat więc całe szczęście argument mnie nie dotyczy ;) Na pieca za to kupiłem dodatek Far Cry Blood Dragon bo był za grosze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie że EU4 to gra zła,bo jakbym w III nie grał to pewnie bym się wciągnął,ale oczekiwałem że skoro taki szum i gierka tez nie tania to jednka będzie to nowa strategia w klimacie poprzedniczki a nie odmłodzona III

 

Ja turówki,Ty rtsy,to się nie dogadamy;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w dobrą turówkę też bym pograł ale nic nie widzę, ten XCOM to jakiś przereklamowany imho, widziałem gameplay'e z tego.

W Endless Space trochę grałem bo w kosmiczną strategię najchętniej bym pograł, takie sobie, jak dla mnie trochę zbyt ascetyczne i za mało było do roboty, a przynajmniej w początkowej fazie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JJ_Papa, ja gram w Hearthstone, jak na gracza bez premium mam całkiem pokaźną kolekcję kart. Czasem się to nudzi, ale za to jest fajna kolorowa grafika i duży wybór ciekawych kart.

 

jak chcesz zagrać to dodaj DeadM666#2727. Nie wiem o co chodzi z tym premium szczerze powiedziawszy... Nie ma tam chyba nic takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem kuzynowi kod do Fify 14, okazało się, że EA jest coraz 'lepsze' w robieniu gier czy tam właściwie portów na PC i jemu nie chciała się uruchomić i mi też wywalało błąd jak spróbowałem u siebie na jego koncie Origin, dobrze, że chciało się chociaż jakiemuś pracownikowi EA na forum odpowiedzieć co zrobić w tym wypadku :] No i zanim oddałem konto gówniarzowi zagrałem z ciekawości kilka meczów i muszę przyznać, że pieprzą głupoty wszyscy Ci co marudzą w necie, że to to samo co 13 i ogólnie tak słabo oceniają to odsłonę, wiadomo, że to za krótko żeby oceniać grę ale mechanika rozgrywki to usprawniona 13tka, poprawiona wyraźnie fizyka piłkarzy i piłki, ustawianie się na boisku, strzały (nigdy wcześniej nie strzeliłem w Fifie tak fenomenalnych bramek z dystansu albo tak realistycznie nie spudłowałem oddając strzały z nieprzygotowanych pozycji), imho to najwierniejsza symulacja futbolu jaka do tej pory powstała i myślę, że nawet ją zakupię jak trochę potanieje, szkoda tylko, że jak zwykle zostanie mi gra z AI bo w necie grają sami kretyni na automacie podczas gdy cała siła i zabawa z tej gry tkwi w grze na ręcznych ustawieniach (ewentualnie wrzutki i strzały na częściowo bo ręcznie jest to najtrudniejsze do opanowania), ale z tego co zauważyłem z tych kilku spotkań to o dziwo EA poprawiło zachowanie sztucznej inteligencji i komputer nie jest już doskonały w rozgrywaniu piłki na najwyższych poziomach trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem kuzynowi kod do Fify 14, okazało się, że EA jest coraz 'lepsze' w robieniu gier czy tam właściwie portów na PC i jemu nie chciała się uruchomić i mi też wywalało błąd jak spróbowałem u siebie na jego koncie Origin, dobrze, że chciało się chociaż jakiemuś pracownikowi EA na forum odpowiedzieć co zrobić w tym wypadku :] No i zanim oddałem konto gówniarzowi zagrałem z ciekawości kilka meczów i muszę przyznać, że pieprzą głupoty wszyscy Ci co marudzą w necie, że to to samo co 13 i ogólnie tak słabo oceniają to odsłonę, wiadomo, że to za krótko żeby oceniać grę ale mechanika rozgrywki to usprawniona 13tka, poprawiona wyraźnie fizyka piłkarzy i piłki, ustawianie się na boisku, strzały (nigdy wcześniej nie strzeliłem w Fifie tak fenomenalnych bramek z dystansu albo tak realistycznie nie spudłowałem oddając strzały z nieprzygotowanych pozycji), imho to najwierniejsza symulacja futbolu jaka do tej pory powstała i myślę, że nawet ją zakupię jak trochę potanieje, szkoda tylko, że jak zwykle zostanie mi gra z AI bo w necie grają sami kretyni na automacie podczas gdy cała siła i zabawa z tej gry tkwi w grze na ręcznych ustawieniach (ewentualnie wrzutki i strzały na częściowo bo ręcznie jest to najtrudniejsze do opanowania), ale z tego co zauważyłem z tych kilku spotkań to o dziwo EA poprawiło zachowanie sztucznej inteligencji i komputer nie jest już doskonały w rozgrywaniu piłki na najwyższych poziomach trudności.

 

Bo niema to jak PES , fify powyzej 07 to juz dziadostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metka00, grałeś w obie te gry po 2007 roku czy tylko powtarzasz formułkę z neta? Ja grałem i do 2011 faktycznie EA rzucało chłam na PC ale i Konami nie stworzyło już gry na poziomie PES'a 6 i kolejne odsłony były przeciętne i to tylko po dużych patchach zrobionych przez fanów, grałem w 2009, 10, 11 i szybko poddałem się w 12 i 13 bo miałem dość tego samego kulawego silnika po kolejnych przeróbkach nic praktycznie nie poprawiających, 2014 miał być przełomem, hitem na nowym silniku i uj wie jeszcze czym...a wyszło imho znów bardzo słabo i z tymi samymi bolączkami. Na tle PESów Fifa nigdy nie miała problemów tego rodzaju jak animacje, koszmarni bramkarze, balonowa fizyka piłki itp., za to rozgrywka była dość monotonna bo dość schematyczna i przewidywalna, i właśnie ten ostatni element EA sukcesywnie poprawia stawiając na realizm poprzez zwolnienie tempa rozgrywki, całkiem dobrze zrobiony odbiór piłki i całą grę w obronie, najlepiej dotychczas odwzorowaną walkę ciałem pomiędzy piłkarzami, wyjątkowo dobre jak na EA strzały...czyli wszystko to czego fani PES'a i w tym ja oczekują od KONAMI. Zagraj w tegoroczną FIFĘ na ręcznych ustawieniach z komputerem na world class co najmniej albo z człowiekiem a potem w PES'a i jak nadal nie zmienisz zdania to ja nie wiem... to chyba w piłkę nożną nigdy nie grałeś :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem , na poczatek w fife 7, była fajna potem w 08 wprowadzili debilny system prowadzenia piłki i przejmowana wiec olałem poprzednie cześci i gralem od 12 wzwyż, tak wiec plusem napewno jest to ze jest polska liga , komentarze i licencje. Do PES przeszłem od 09 i grałem w kazdą cześć poza 14, 13 jest swietna , fajnie sie prowadzi zawodnika , strzaly , błędy(potkniecia) i triki.

Zdecydowanie lepiej gra mi sie w PES jak i wiekszosci znajomych . Zreszta porównaj ceny Fify 13 i Pes 13 na konsole, fify juz jakis czas temu były od 30zł a pes stoi w cenie 50/60.

 

Grałem grałem i na fifie skonczył sie jeden mecz i odrazu poszla w odstawke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto słucha muzyki z gier? szukam czegoś fajnego, może być ze starszych gier (miały świetną muzę).

To moja lista, może komuś to coś da jeśli chodzi o mój gust:

Front Line Assembly - AirMech

Frank Klepacki - Command & Conquer, Dune 2000

Robert Prince - Doom (remixy głównie)

Milieu - Eufloria

Ervin Nagy - Haegemonia

Jack Wall & Sam Hulick - Mass Effect

Sonic Mayhem - Quake

Derek Duke - Starcraft

Straylight - Tyrian, Unreal 1, 2, tournament, Crusader

Mason B. FIsher - Age of Wonders

różni - Wipeout

Instant Remedy - różne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom,

 

- Soundtrack z Quake II kopie d... jeszcze bardziej niż z "jedynki;

- Fear Factory - Carmageddon

- Seria Castlevania do ery 16bitowej miała fajne soundtracki

- Jeremy Soule i muza do Elder Scrollsów (Oblivion, Skyrim) - bardzo fajna.

 

A generalnie polecam zespół Powerglove, nagrywają kawałki ze starych gier w metalowych aranżach:

 

[videoyoutube=4l1n69jTArI][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=4B0P4F3C2no][/videoyoutube]

 

Podobnie gra zespół Megadriver:

 

[videoyoutube=6CczWkOQTKY][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Soundtrack z Quake II kopie d... jeszcze bardziej niż z "jedynki;

właśnie z II słucham, z jedynki nie znam

 

- Fear Factory - Carmageddon

- Seria Castlevania do ery 16bitowej miała fajne soundtracki

- Jeremy Soule i muza do Elder Scrollsów (Oblivion, Skyrim) - bardzo fajna.

 

obczaję

 

power glove i megadiver - nie, to metal jest dla mnie to nie muzyka growa (niby w grze może być dowolna muza ale wiecie o co mi chodzi)

 

hotline miami - już lepiej nawet fajne

 

-- 03 lut 2014, 13:15 --

 

coś takiego wynalazłem, to mi się podoba [videoyoutube=8hhnncvlrWU][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×