Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, nie moge na fundusz niestety moge do jednego tylko.

 

Marcosm, mnie jeszcze dusi iz araz mam jakies odrealnienie i nic tylko mi sie wydaje ze juz mdleje na bank ... I jak tu funkcjonowac? :bezradny:

 

-- 15 sty 2014, 13:57 --

 

PJT, i do tego w pol godziny tam dojde a autobusem mam 10 minut a nie godzine jak tutaj co teraz chodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, własnej domowej robótki według przepisu Ojca, ogórki też ze swojej działeczki :)

 

Najgorzej jest przełamać tą barierę lęku i przestać zacząć ufać swojemu myśleniu, że to tylko objaw nerwicy nic poza tym się nie wydarzy. Nic mi się nie stanie bo w końcu mam to codziennie.

 

PJT, źle się wyraziłem, propranolol też jest jako takim beta-blokerem, ale nie aż tak mocnym jak typowo leki z tej grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak poszlam do lekarza po tym propranololu, to kardiolog dal mi bisocard i powiedzial (bo wtedy meczyla mnie glownie tachykardia) ze bisocard bedzie dzialal tak centraln serce, a propra dziala tez na glowe i tak bardziej ogolnie. I po bisocardzie juz spoko bylo.

 

A ja to swoje oslabienie czuje bardziej tak w ramionach - jak taki ciezar na ramionach i przytloczenie na klatce piersiowej :) Chociaz nogi tez slabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak poszlam do lekarza po tym propranololu, to kardiolog dal mi bisocard i powiedzial (bo wtedy meczyla mnie glownie tachykardia) ze bisocard bedzie dzialal tak centraln serce, a propra dziala tez na glowe i tak bardziej ogolnie. I po bisocardzie juz spoko bylo.

no mowilem o przekraczaniu bariery krew-mozg przy propie

to co ja zaproponowalem nie przekracza, tylko nie wiem czy to nie za mocne, by trzeba bylo badania zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcosm, ale ja jakos z moim zwyciestwem stoje w miejscu bo niby sie przlamuje , bylam nawet u fryzjerki w sobote is cielam calosc wlosow ale nadal mnie mecza te lęki, i mnie juz to zeby nie powiedziec paskudnie wkur....a :105: moze teraz jak dolacze psychotrapie o ile bedzie kobieta kompetentna to bedzie lepiej.

 

-- 15 sty 2014, 14:07 --

 

kasiątko, ja taka toche rozrrzesiona wrocilam ale juz mija , moze po tym propku? nie wiem... zupka mi pachniec zaczyna mr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, psychoterapia potrafi zdziałać cuda, sam Karpiel-Bułecka się męczy z nerwicą lękową, a dzięki psychoterapii zaczął normalnie funkcjonowac.

 

PJT, ja miałem robionego holtera ekg, średni puls 52 (najmniejszy w ciągu dnia 31 :shock: ), kardiolog powiedział, że z typowym beta-blokerem mogę mieć niewydolność, dlatego dał propranolol bo jest słabszy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a nie możesz wrócić do tamtej osoby? W końcu kiedyś Ci pomogła to i zaufanie będziesz miała to niej większe.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, psychoterapia potrafi zdziałać cuda, sam Karpiel-Bułecka się męczy z nerwicą lękową, a dzięki psychoterapii zaczął normalnie funkcjonowac.

 

PJT, ja miałem robionego holtera ekg, średni puls 52 (najmniejszy w ciągu dnia 31 :shock: ), kardiolog powiedział, że z typowym beta-blokerem mogę mieć niewydolność, dlatego dał propranolol bo jest słabszy.

 

no to cholernie niski ten puls, moze jestse zombie :P

dlatego mowie kamila powinna zrobic badania i z badaniami pojsc od kardiologa

 

swoja droga zapomnialem wziasc beta bloker i anafranil :P ide po to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ja mialam jakies gorsze d ni ale nie takie zebym sobie nie dala z nimi rade raz dwa.... a teraz dramat..

 

-- 15 sty 2014, 14:16 --

 

Marcosm, ja dopeoro bede teraz szla od 23 na psychoterapie bo poprzednia ze mnie zrezygnowala pani psycho.... Stweordzila ze sie nie czuje na silach mi pomoc . :bezradny: Czekalam na nowy termin i miejsce bo teraz o to ciezko a wcozraj mialam fukc\sa bo wykreslisli jakas kobiete ktora juz 2 razy nie przyszla i nie zglosila ze nie da rady byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, psychoterapia potrafi zdziałać cuda, sam Karpiel-Bułecka się męczy z nerwicą lękową, a dzięki psychoterapii zaczął normalnie funkcjonowac.

 

PJT, ja miałem robionego holtera ekg, średni puls 52 (najmniejszy w ciągu dnia 31 :shock: ), kardiolog powiedział, że z typowym beta-blokerem mogę mieć niewydolność, dlatego dał propranolol bo jest słabszy.

 

no to cholernie niski ten puls, moze jestse zombie :P

dlatego mowie kamila powinna zrobic badania i z badaniami pojsc od kardiologa

 

Wiesz co sobie w mawiałem przez ten niski puls, jak poczytałem czego może być objawem? :mrgreen: Głupi byłem :pirate:

 

A prawda jest taka, że może miałem zawsze taki, a przez to mierzenia ciśnienia aparatem to człowiek był na bieżąco jaki jest puls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, psychoterapia potrafi zdziałać cuda, sam Karpiel-Bułecka się męczy z nerwicą lękową, a dzięki psychoterapii zaczął normalnie funkcjonowac.

 

PJT, ja miałem robionego holtera ekg, średni puls 52 (najmniejszy w ciągu dnia 31 :shock: ), kardiolog powiedział, że z typowym beta-blokerem mogę mieć niewydolność, dlatego dał propranolol bo jest słabszy.

 

no to cholernie niski ten puls, moze jestse zombie :P

dlatego mowie kamila powinna zrobic badania i z badaniami pojsc od kardiologa

 

Wiesz co sobie w mawiałem przez ten niski puls, jak poczytałem czego może być objawem? :mrgreen: Głupi byłem :pirate:

 

A prawda jest taka, że może miałem zawsze taki, a przez to mierzenia ciśnienia aparatem to człowiek był na bieżąco jaki jest puls.

 

no co sobie wmawiałeś :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×