Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość abstrakcyjna

Że skończyłam szybciej zajęcia. I znalazłam przypadkiem książkę, którą szukałam jakiś czas, a już straciłam nadzieję, że ją przeczytam. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to sie dzisiaj przydaryła taka myśl że wyjdę z tej nn.No mam dach nad głową,mam co jeść,mam dostęp do internetu dzięki czemu mogę zaglądać na to forum kiedy nie mam z kim porozmawiać.Miałem pieniadze żeby zrobić zakupy,mam w zakładkach link do psalmów.I mam zdrwe oczy to te psalmy sobie bęndę mógł preczytać.Przydarzyło mi się też parę przykrości ale męrznie to znoszę.

Wiecie w tej nn warzna jest konfrontacja ze światem,konfrontacja z ludzmi.Ogulnie konfrontacja,niewarzne jakich przez tą nn czasami doświadczacie przkrości,co nie rozważnego przez to zrbiliście trzeba zaakceptwać co życie daje, wszystko i sie z życiem skonfrontować.Żyjemy w grzesznym świecie i droga do wyzdrowienia nie będie łatwa ale nie jest tak żle.

Są ludzie którzy maja o wiele gorzej,np ktoś stracił nogi nogi mu nie odrosną a my mozemy z tego wyjść.

Pomyślcie o ile więcej dobrego można zrobić kiedy się uporamy z ta nn.I jestem całkowicie przekonany że to jest do wyleczenia.

To jest takie zaburzenie tak samo jak człowiek uczy sie czytać tak samo uczy sie z tego wyjść.

Pismo Święt jest bardzo pomocne.

Pozdrawiam wszystkich,szanujmy sie nawzajem i oraz szanujmy siebie sami nn to jest tylko przejściowe.Durzo respektu do samych siebie-Zasługujecie na

respekt.

Pozdrawiam jeszcze raz :angel:

 

-- 12 sty 2014, 19:44 --

 

Piszemy o tym co nam sie dzisiaj przydarzyło.A pomyślcie o tym jak sie juz z ta nn uporacie to penego dnia możecie pomuc komuś wyjść z nn.

Pomyślcie ile to będzie dla tej osoby znaczyło.

A co do wychodzenia z nn do warto wspmnieć o tym że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmy.To znaczy że nasza dusza zle znosi czyjąś nadgorliwość.

Do niektórych żeczy trzeba dojść samemu tak jak Platn nuczał wiedę sie wydobywa.A nn to zaburzenie duszy tak więs jest to bardzo delikatna sprawa i nikomu nie można nruszać naszej przestrzeni osobistej.Trzeba pracować nad sobia jak sobie z życiem i załym tym procesem,bałaganem jaki jest do okoła radzić w zwykłych codziennych sytuacjach.Tak jak nie lubimy jak naprzykład ktos wchodzi do dobu w butach tak samo ni elubimy natrętów.To jest całkowicie normalne. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicanacałego, Podoba mi sie Twoj tok myslenia :D dobrze jest widziec jakies pozytywy. Przydalby Ci sie program do podkreslania bykow jeszcze :nono:

przepraszam kurcze pieczone z błędy w pisowni,od zasze miałem z tyn problem.

To nie moja wina że dzięki nn moja koncentracja nie jest w najlepszym stanie.

Postaram się w przyszłości zrobić ich chociasz mniej :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×