Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

nova_2013, domyśliłam się, że to o to Ci chodziło z tą naturą i cieszy mnie to. :D A co do klimatu - również by mnie ucieszył, bo źle znoszę upały i przebywanie na słońcu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem egoistą, jestem skurwielem który jest zły na cały świat, na ludzką bezduszność która rzekomo przyczyniła się do mojej obecnej sytuacji. Często miałem za złe ludziom że nie starają się mi pomóc widząc moje cierpienie olewając je pisząc o błahych sprawach, np. tu na forum. Bo to moje być albo nie być, jak oni tak mogą. Jednak wczuwając się w sytuacje innych mających własne problemy ja często też postępuję tak samo skupiam się na sobie. Jednak przed chwilą czytałem wiadomość dziewczyny która prosi o wsparcie, chciałbym jej pomóc, coś doradzić ale nie jestem pewien co bo ma podobny problem z którym ja nie mogę sobie poradzić, tzn. wiem że mógłbym pomóc ale boję się oceny i możliwej krytyki mojego punktu widzenia dlatego jestem oszczędny w słowach a czasem nie odzywam się w ogóle, lęk odbiera mi spontaniczność i czasem potrafię tak przekombinować że wolę już nic nie pisać, a po za tym nie wiem czy dana osoba potrzebuje konkretnych fachowych rad czy po prostu potrzebuje kontaktu. Jak byłem zdrowy nie miałem takich dylematów. No i to co kosmicznie mnie wkurwia, moja edukacja zatrzymała się w liceum więc spektrum słów w moich wypowiedziach odbiega od tych których zasób słownictwa jest dużo większy a że świadomość wpływu choroby na moją pamięć, niedokończoną szkołę, ze świadomością stłumionego potencjału uwłacza mojej godności, wtedy czuję się gorszy. Chyba pierwszy raz wczoraj przyznałem się do tego że jestem chory, wcześniej nie dopuszczałem do siebie takiej myśli. A co mi tam chory czy zdrowy, biedny czy bogaty wszyscy skończymy tak samo. Nie mam do kogo gęby otworzyć dlatego piszę o takich rzeczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×