Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Że nie będę miała kolędy w tym tygodniu, a to oznacza, że będzie dopiero wtedy, gdy znowu będą zajęcia na uczelni! (bo 6 styczna na pewno nie będzie) zacieszacz.gif Przy odrobinie szczęścia znowu uda mi się na niej nie być, bo:

 

1. jak w zeszłym roku naściemniam, że muszę iść do biblioteki, co jest wiarygodnym wytłumaczeniem mojej nieobecności, gdyż zbliża się sesja - zresztą pewnie naprawdę pójdę do biblioteki (tak jak i rok temu)

2. będę miała zajęcia do późna (o ile żebry dla mojej ulicy wypadną w czwartek 9 stycznia, ewentualnie w środę 8 stycznia).

:yeah:

 

Ale jak znam życie, pewnie wypadnie na piątek (wtedy mam wolne). :lol: Trzeba będzie jechać do biblioteki... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, podobno w każdym mieście prawie jest Centrum dietetyczne NaturHouse i tam można zapisać się na jedną, bezpłatną, wizytę do dietetyka...może warto spróbować. Dzisiaj tam dzwoniłam, bo prosiła mnie młoda znajoma, koszt miesięczny takiej kuracji z suplementacją łącznie, wynosi 400-500 zł. To dużo bardzo, ale na tę bezpłatną wizytę warto się udać, jak sądzę.

 

http://www.naturhouse-polska.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×